ارسال رایگان سفارش
سفارش‌های بالای 2 میلیون تومان
ارسال رایگان سفارش

جستجو برای این ترکیب از فیلترها با هیچ کالایی هم‌خوانی نداشت.

تلاش کنید:

- تعدادی از فیلتر ها را حذف کنید.

- در جستجو از عبارت‌های متداول‌تر استفاده کنید.

{{_translate.BLOCKS_PRODUCTS_PROMOTIONS_FINISHED_RIBBON_TEXT}}
تخفیف
روز و : ساعت و : دقیقه و : ثانیه
فروش ویژه به اتمام رسید!
{{$_product.title}}

.
{{_defines.currency.sign}}
.
{{_translate.CALL_FOR_PRICE}}
{{_translate.STOP_PRODUCTION}}
{{_translate.NOT_AVAILABLE}}
مجموع نتایج :

ضخامت سنج اینسایز

انواع ضخامت سنج اینسایز یک نوع ابزار اندازه‌گیری دقیق است که برای اندازه‌گیری ضخامت مواد با دقت بالا استفاده می‌شود. در ادامه، برخی از ویژگی‌های کلیدی آن را مرور خواهیم کرد:

ضخامت سنج های اینسایز با دقت بالایی عمل اندازه‌گیری را انجام می‌دهند و دارای وضوح بالا هستند. این ویژگی آن ها را برای اندازه‌گیری ضخامت مواد نازک مانند کاغذ، فویل و فیلم پلاستیکی مناسب می‌سازد. کاربری ساده و آسان در استفاده از آن ها دیگر ویژگی این ابزارها است و برای استفاده آن ها حداقل آموزش لازم است. این دستگاه دارای رابط کاربری ساده‌ای با صفحه نمایش دیجیتال است که نتایج اندازه‌گیری را به صورت واقعی نشان می‌دهد. ابعاد کوچک و طراحی سبک ضخامت سنج های اینسایز باعث شده است که حمل و نقل آن آسان باشد و در محیط‌های مختلفی مانند کنترل کیفیت، بسیار مفید باشند. این دستگاه های کاربردی برای اندازه‌گیری ضخامت مواد مختلفی از جمله فلزات، پلاستیک‌ها، سرامیک‌ها و کامپوزیت‌ها قابل استفاده هستند. همچنین این دستگاه ها می‌تواند برای اندازه‌گیری ضخامت پوشش‌ها، رنگ‌ها و دیگر پوشش‌های سطحی نیز استفاده شوند همچنین با طراحی محکمی که دارند می‌توانند در شرایط محیطی سخت باقی بمانند. این دستگاه از مواد با کیفیت بالا تشکیل شده است و در برابر فرسایش و ساییدگی مقاومت دارند.

خرید ضخامت سنج اینسایز از ابزارمارکت

به طور کلی، ضخامت سنج اینسایز یک ابزار ضروری برای هر کسی است که نیاز به اندازه‌گیری دقیق ضخامت مواد دارد. دقت بالا، سهولت در استفاده، قابل حمل، چند منظوره بودن و مقاومت آن، این ابزارها را برای استفاده در محیط‌های مختلف مناسب کرده است. خرید انواع ضخامت سنج اینسایز از طریق وبسایت ابزارمارکت امکان پذیر است.

بیشتر...
کمتر...
از آخرین تخفیف های ابزارمارکت مطلع شوید