خرید اقساطی

خرید ابزار قسطی از اسنپ پی در ابزارمارکت

همانگونه که ابزار مارکت همیشه در پی ارائه بهترین خدمات و ارتباط نزدیک با همراهان و مشتریان خود بوده اقدام به فروش اقساطی ابزار یراق نموده است. در حال حاضر نیز شرایط خرید اقساطی کلیه محصولات و ابزارهای سایت ابزار مارکت فراهم آمده و می توانید بدون نیاز به چک، سفته، پرداخت سود، ضمانت و..... ابزار موردنیاز خود را خریداری نموده و هزینه را در 4 قسط پرداخت کنید. در این بخش به برخی از سوالات شما در مورد استفاده از این سرویس میپردازیم.

پرداخت اقساطی اسنپ پی چیست؟

 سرویس پرداخت اقساطی اسنپ‌پی، راه حلی نوین برای خرید کالا و خدمات به صورت قسطی و بدون نیاز به ضامن، چک، سفته و پیش‌پرداخت است. این سرویس به شما این امکان را می‌دهد که از ابزار مارکت به صورت قسطی خریداری کنید.

چطور میتوانم از ابزارمارکت با اسنپ پی قسطی ابزار بخرم؟

  •  وارد وبسایت ابزارمارکت شوید، ابزار مورد نظر خودتان را به سبد خرید اضافه کنید و در مرحله پرداخت، گزینه پرداخت اقساطی اسنپ‌پی را انتخاب کنید.
  • شماره موبایلی که با آن در اسنپ‌پی ثبت نام کرده اید را وارد کنید.
  • کد تأیید ارسال شده را وارد کنید.
  • با پرداخت قسط اول خریدتان را نهایی کنید.

 برای پرداخت اقساط دیگر می‌توانید تا پایان هر ماه به اپلیکیشن اسنپ مراجعه کرده و از طریق سرویس اعتباری نسبت به پرداخت اقساط اقدام کنید.

اگر اعتبار من کمتر از مبلغ محصول انتخابی بود چه می‌شود؟

 در صورتی که مبلغ ابزار انتخابی از کل اعتبار شما بیشتر باشد، مبلغ مابه التفاوت به قسط اول شما اضافه می‌شود.
برای مثال قیمت ابزار انتخابی شما ۳ میلیون تومان است و اعتبار شما ۲ میلیون تومان است. قسط اول شما ۱ میلیون و پانصد هزار تومان می‌شود و سه قسط بعدی، ۵۰۰ هزار تومان خواهد بود.
در واقع کمبود اعتبار شما در قسط اول محاسبه خواهد شد و در این سیستم نیاز به کاری از سمت شما نیست و همه چیز به صورت اتوماتیک برای شما تدارک دیده شده است…

چگونه میتوانم اقساطم را تسویه کنم؟

در لحظه خرید با استفاده از اعتبار اقساطی قسط اول پرداخت می شود و برای بازپرداخت سه قسط دیگر در پایان هر ماه یک صورت حساب برایتان صادر می.شود. که برای تسویه حساب، باید به صفحه اصلی سوپر اپلیکیشن اسنپ مراجعه کنید و با کلیک روی آیکن سرویس اعتباری، صورت حسابتان قسمت بدهی ها نمایش داده می شود، روی دکمه پرداخت بزنید با ورود به درگاه بانکی میتوانید حسابتان را تسویه کنید. مهلت تسویه حساب پایان هر ماه است اما امکان پرداخت بدون جریمه دیرکرد تا روز پنجم ماه هم وجود دارد.

مزایای استفاده از سرویس اسنپ‌پی :

خرید اقساطی اسنپ‌پی، روشی نوین برای خرید قسطی ابزار و بدون نیاز به ضامن، چک، سفته و پیش‌پرداخت است که مزایای متعددی را برای کاربران خود به همراه دارد.

مدیریت آسان بودجه

خرید اقساطی به شما کمک می‌کند تا هزینه‌های خود را به مرور زمان پرداخت کنید و به این ترتیب، بودجه خود را به طور بهتری مدیریت نمایید. دیگر نیازی نیست که تمام مبلغ خرید را به طور یکجا پرداخت کنید و می‌توانید با خیالی آسوده از توان مالی خود برای خرید کالای مورد نظرتان استفاده کنید.

افزایش قدرت خرید

با خرید اقساطی می‌توانید قدرت خرید خود را افزایش دهید و کالاهایی را که در حال حاضر توانایی خرید آنها را به صورت نقد ندارید، به راحتی تهیه کنید.

جلوگیری از انباشت بدهی

برخلاف وام‌های بانکی، خرید اقساطی اسنپ‌پی نیاز به ضامن، چک، سفته و پیش‌پرداخت ندارد و به این ترتیب، شما هیچگونه نگرانی نخواهید داشت فقط باید در زمان‌های مقرر اقساط خود را پرداخت کنید.

فرآیند سریع و آسان

استفاده از سرویس پرداخت اقساطی اسنپ‌پی بسیار آسان و سریع است و تنها کافی است مراحل کوتاهی را طی کنید. شما می‌توانید در عرض چند دقیقه برای خرید اقساطی اقدام کنید و بدون معطلی، ابزار موردنیاز خود را خریداری نمایید.

 

از آخرین تخفیف های ابزارمارکت مطلع شوید