روش های ارسال کالا

ارسال خرید های بیشتر از دو میلیون تومان (به جز ارسال درب محل در شهر تهران) به سراسر کشور رایگان است.

هزینه ارسال و بسته بندی خرید های کمتر از دو میلیون تومان به سراسر کشور توسط پست 50 هزار تومان است.

هزینه ارسال کلیه سفارشات درب محل در تهران به عهده مشتریان عزیز می باشد.

در فروش همکاری هزینه ارسال کلیه سفارشات به عهده همکاران عزیز می باشد.

 

زمان ارسال با پست به صورت سریع بوده و از 24 ساعت تا 48 ساعت کاری در مراکز استانها و شهر های بزرگ می باشد و تا شهر های کوچک و روستاهای خوش مسیر تا 72 ساعت کاری و در دور ترین مسیرها با توجه به گستردگی کشور عزیزمان چند روز طول خواهد کشید.

هزینه ارسال و بسته بندی خرید های کمتر از دو میلیون تومان با پست 50 هزار تومان، با باربری 50 هزار تومان می باشد و با پیک موتوری که مخصوص شهر تهران است، به عهده مشتریان عزیز می باشد.

امکان ارسال با پست برای شهر تهران با شرایط پرداخت در محل مقدور نمی باشد و باید خریدار برای پرداخت در محل از گزینه ارسال با پیک موتوری و محل تحویل با آدرس تهران استفاده کند.

برای رهگیری مرسولات پستی در هر زمان از شبانه روز می توانید از آدرس newtracking.post.ir استفاده نمایید و برای گرفتن کد پیگیری مرسوله پستی فردای ارسال ساعت سه بعد از ظهر با ما تماس بگیرید.

 

ارسال ابزار از طریق پیک موتوری

ارسال کالا از طریق پیک موتوری فقط مخصوص شهر تهران می باشد و خریدار در هر کجای شهر تهران باشد هزینه ارسال کلیه سفارشات به عهده مشتریان عزیز می باشد، 24 الی 48 ساعت کاری بعد از ثبت سفارش می تواند کالاهای خود را تحویل بگیرد.

 

ارسال ابزار از طریق باربری

در صورتی که تمایل به دریافت کالای خود از طریق باربری داشته باشید با هماهنگی با دفتر فروش، امکان دریافت در باربری محل مورد نظرتان نیز مقدور می باشد. (فقط اجناسی که در یک کارتن متوسط و یا بزرگ قرار می گیرد را می توان از طریق باربری حمل نمود چون باربری بسته های کوچک را قبول نمی کند)

اگر کالای خریداری شده بالای دو میلیون تومان باشد تنها هزینه ارسال از انبار تا باربری مقصد رایگان می باشد و کلیه هزینه های باربری در مقصد اعم از بارگیری، تخلیه و نگهداری به عهده مشتریان محترم می باشد.

اگر کالای خریداری شده کمتر از دو میلیون تومان باشد هزینه ارسال و بسته بندی 50 هزار تومان خواهد بود و همچنین کلیه هزینه های باربری در مقصد اعم از بارگیری، تخلیه و نگهداری به عهده مشتریان محترم می باشد.

 

تحویل ابزار در دفتر مرکزی ابزار مارکت

اگر تمایل داشته باشید ابزار را در دفتر ابزار مارکت تحویل بگیرید می توانید با هماهنگی تلفنی برای اطمینان از موجود بودن آن ابزار در دفتر مرکزی و حضور در دفتر مرکزی ابزار مارکت ، ابزار مورد نظر خود را تحویل بگیرید.

 

نوع ارسال مبلغ خرید هزینه ارسال
 پست  خرید بالای دو میلیون تومان  رایگان
 پست هزینه ارسال و بسته بندی خریدهای زیر دو میلیون تومان در سراسر کشور 50 هزار تومان
 پیک موتوری (درب محل)  مخصوص شهر تهران به عهده مشتری
 باربری هزینه بارگیری، تخلیه و نگهداری در باربری مقصد به عهده مشتری است به عهده مشتری
 باربری  هزینه ارسال و بسته بندی خریدهای زیر دو میلیون تومان و کلیه هزینه های باربری در مقصد اعم از بارگیری، تخلیه و نگهداری به عهده مشتریان محترم می باشد.  50 هزار تومان
کلیه ارسال ها در فروش همکاری در فروش همکاری هزینه ارسال کلیه سفارشات به عهده مشتریان محترم می باشد. به عهده مشتری

 

از آخرین تخفیف های ابزارمارکت مطلع شوید