روش های ارسال کالا

ارسال خرید های بیشتر از 300 هزار تومان به سراسر کشور رایگان است.

ارسال خرید های کمتر از 300 هزار تومان به سراسر کشور توسط پست 40 هزار تومان است.

ارسال خرید های کمتر از 300 هزار تومان برای شهر تهران 40 هزار تومان می باشد.

 

زمان ارسال با پست به صورت سریع بوده و از 24 ساعت تا 48 ساعت کاری در مراکز استانها و شهر های بزرگ می باشد و تا شهر های کوچک و روستاهای خوش مسیر تا 72 ساعت کاری و در دور ترین مسیرها با توجه به گستردگی کشور عزیزمان چند روز طول خواهد کشید.

خرید های کمتر از 300 هزار تومان با پست 40 هزار تومان، با باربری 40 هزار تومان می باشد و با پیک موتوری که مخصوص شهر تهران است 40 هزار تومان می باشد.

امکان ارسال با پست برای شهر تهران با شرایط پرداخت در محل مقدور نمی باشد و باید خریدار برای پرداخت در محل از گزینه ارسال با پیک موتوری و محل تحویل با آدرس تهران استفاده کند.

برای رهگیری مرسولات پستی در هر زمان از شبانه روز می توانید از آدرس newtracking.post.ir استفاده نمایید و برای گرفتن کد پیگیری مرصوله پستی فردای ارسال ساعت سه بعد از ظهر با ما تماس بگیرید.

 

ارسال ابزار از طریق پیک موتوری

ارسال کالا از طریق پیک موتوری فقط مخصوص شهر تهران می باشد و خریدار در هر کجای شهر تهران برای خریدهای بیشتر از 300 هزار تومان به صورت رایگان و خرید های کمتر از 300 هزار تومان تنها با پرداخت 40 هزار تومان می تواند کالاهای خود را تحویل بگیرد.

 

ارسال ابزار از طریق باربری

در صورتی که تمایل به دریافت کالای خود از طریق باربری داشته باشید با هماهنگی با دفتر فروش، امکان دریافت در باربری محل مورد نظرتان نیز مقدور می باشد. (فقط اجناسی که در یک کارتن متوسط و یا بزرگ قرار می گیرد را می توان از طریق باربری حمل نمود چون باربری بسته های کوچک را قبول نمی کند)

اگر کالای خریداری شده بالای 300 هزار تومان باشد هزینه ارسال رایگان می باشد.

اگر کالای خریداری شده کمتر از 300 هزار تومان باشد هزینه ارسال 40 هزار تومان خواهد بود.

 

تحویل ابزار در دفتر مرکزی ابزار مارکت

اگر تمایل داشته باشید ابزار را در دفتر ابزار مارکت تحویل بگیرید می توانید با هماهنگی تلفنی برای اطمینان از موجود بودن آن ابزار در دفتر مرکزی و حضور در دفتر مرکزی ابزار مارکت ، ابزار مورد نظر خود را تحویل بگیرید.

 

نوع ارسال مبلغ خرید هزینه ارسال
 پست  خرید بالای 300 هزار تومان  رایگان
 پست  خرید زیر 300 هزار تومان در سراسر کشور 40 هزار تومان
 پیک موتوری  خرید بالای 300 هزار تومان  رایگان
 پیک موتوری  خرید زیر 300 هزار تومان مخصوص شهر تهران 40 هزار تومان
 باربری  خرید بالای 300 هزار تومان  رایگان
 باربری  خرید زیر 300 هزار تومان  40 هزار تومان

 

از آخرین تخفیف های ابزارمارکت مطلع شوید