قوانین و مقررات

خواهشمند است نکات زیر را مطالعه فرمایید:

 

شما می توانید به سه روش خرید خود را انجام دهید:

 

پرداخت آنلاین
به وسیله کلیه کارت های عضو شبکه شتاب می توانید از طریق درگاه های داخل سایت ابزار مارکت مبلغ خرید را پرداخت نمایید.


کارت به کارت
سفارش خود را ثبت نموده و مبلغ مورد نظر را از طریق شماره کارت 9878-0799-2913-5022 بانک پاسارگاد به نام خانم پروانه آشنا قاسمی واریز نمایید و بعد از تکمیل فرآیند خرید با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.


پرداخت در محل تحویل
امکان پرداخت در محل در حال حاضر تنها برای شهر تهران وجود دارد و سایر شهرها ملزم به پرداخت وجه قبل از ارسال سفارش می باشند. به کاربران محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند. با وجود این، برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل دارند هزینه سفارش خود را هنگام دریافت آن پرداخت کنند، ابزار مارکت این امکان را نیز فراهم آورده است که در صورتی که آدرس تحویل سفارش آنها شهر تهران بوده هزینه را هنگام تحویل گرفتن سفارش، به صورت نقدی یا با استفاده از کارتخوان پرداخت نمایند.

سفارش هایی که در روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه تا ساعت 14 ثبت شوند، نهایتا تا 24 ساعت بعد تحویل داده می‌شوند. سفارش هایی که پس از ساعت‌ ذکر شده ثبت شوند زمان 24 ساعت از اولین وقت روز کاری بعد محاسبه خواهد شد.

  

ارسال خرید های بیشتر از 300 هزار تومان به سراسر کشور رایگان است.

ارسال خرید های کمتر از 300 هزار تومان به سراسر کشور توسط پست 40 هزار تومان است.

ارسال خرید های کمتر از 300 هزار تومان برای شهر تهران 40 هزار تومان می باشد.

 

زمان ارسال با پست به صورت سریع بوده و از 24 ساعت تا 48 ساعت کاری در مراکز استانها و شهر های بزرگ می باشد و تا شهر های کوچک و روستاهای خوش مسیر تا 72 ساعت کاری و در دور ترین مسیرها با توجه به گستردگی کشور عزیزمان چند روز طول خواهد کشید.

خرید های کمتر از 300 هزار تومان با پست 40 هزار تومان ، با باربری 40 هزار تومان می باشد و با پیک موتوری که مخصوص شهر تهران است 40 هزار تومان می باشد.

امکان ارسال با پست برای شهر تهران با شرایط پرداخت در محل مقدور نمی باشد و باید خریدار برای پرداخت در محل از گزینه ارسال با پیک موتوری و محل تحویل با آدرس تهران استفاده کند.

برای رهگیری مرسولات پستی در هر زمان از شبانه روز می توانید از آدرس newtracking.post.ir استفاده نمایید و برای گرفتن کد پیگیری مرصوله پستی فردای ارسال ساعت سه بعد از ظهر با ما تماس بگیرید.

 

ارسال ابزار از طریق پیک موتوری

ارسال کالا از طریق پیک موتوری فقط مخصوص شهر تهران می باشد و خریدار در هر کجای شهر تهران برای خریدهای بیشتر از 300 هزار تومان به صورت رایگان و خرید های کمتر از 300 هزار تومان تنها با پرداخت 40 هزار تومان می تواند کالاهای خود را تحویل بگیرد.

 

ارسال ابزار از طریق باربری

در صورتی که تمایل به دریافت کالای خود از طریق باربری داشته باشید با هماهنگی با دفتر فروش، امکان دریافت در باربری محل مورد نظرتان نیز مقدور می باشد. (فقط اجناسی که در یک کارتن متوسط و یا بزرگ قرار می گیرد را می توان از طریق باربری حمل نمود چون باربری بسته های کوچک را قبول نمی کند)

اگر کالای خریداری شده بالای 300 هزار تومان باشد هزینه ارسال رایگان می باشد.

اگر کالای خریداری شده کمتر از 300 هزار تومان باشد هزینه ارسال40 هزار تومان خواهد بود.

 

تحویل ابزار در دفتر مرکزی ابزار مارکت

اگر تمایل داشته باشید ابزار را در دفتر ابزار مارکت تحویل بگیرید می توانید با هماهنگی تلفنی برای اطمینان از موجود بودن آن ابزار در دفتر مرکزی و حضور در دفتر مرکزی ابزار مارکت ، ابزار مورد نظر خود را تحویل بگیرید.

 

نوع ارسال مبلغ خرید هزینه ارسال
 پست  خرید بالای 300 هزار تومان  رایگان
 پست  خرید زیر 300 هزار تومان در سراسر کشور  40 هزار تومان
 پیک موتوری  خرید بالای 300 هزار تومان  رایگان
 پیک موتوری  خرید زیر 300 هزار تومان مخصوص شهر تهران  40 هزار تومان
 باربری  خرید بالای 300 هزار تومان  رایگان
 باربری  خرید زیر 300 هزار تومان  40 هزار تومان

 

در صورت ثبت سفارش همزمان چند مشتری برای یک کالا و اتمام موجودی آن کالا، اولویت براساس زمان پرداخت وجه بوده و وجه پرداختی دیگر خریداران، در همان روز به حساب بانکی خریدار واریز می گردد.


ضمانت اصالت و سلامت و شرایط تعویض
ضمانت اصالت و سلامت کالا یا ابزار خریداری شده تا زمان تحویل به عهده ابزار مارکت می باشد. برای تعویض کالا در صورتی که مشخصات ظاهری عدم استفاده از آن رعایت شده باشد و کارتن و کالا دچار تغییر نگردیده باشد تا 7 روز امکان پذیر بوده که هزینه عودت و ارسال مجدد به عهده خریدار می باشد. ضمنا  ابزار های اندازه گيری دقیق مانند كوليس، ميكرومتر، ترکمتر و ... به خاطر حساسيت بالای این نوع كالاها به هيچ وجه مرجوع نمی شوند پس لطفا هنگام خريد دقت كامل را داشته باشيد.در حراجی ابزار مارکت امکان تعویض کالا بعد از ارسال وجود ندارد (تعویض در حراجی فقط در صورت وجود مشکل در کالای ارسالی امکان پذیر است)

 

از آخرین تخفیف های ابزارمارکت مطلع شوید