قوانین و مقررات

خواهشمند است نکات زیر را مطالعه فرمایید:

 

شما می توانید به سه روش خرید خود را انجام دهید:

 

پرداخت آنلاین
به وسیله کلیه کارت های عضو شبکه شتاب می توانید از طریق درگاه های داخل سایت ابزار مارکت مبلغ خرید را پرداخت نمایید.


کارت به کارت
سفارش خود را ثبت نموده و مبلغ مورد نظر را از طریق شماره کارت 4107-0003-0688-6221 بانک پارسیان به نام شرکت ساتراپ توسعه گستر - آرش صدوقی یا شماره شبا IR120540120520101038464602 واریز نمایید و بعد از تکمیل فرآیند خرید با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.


پرداخت در محل تحویل
امکان پرداخت در محل در حال حاضر تنها برای شهر تهران وجود دارد و سایر شهرها ملزم به پرداخت وجه قبل از ارسال سفارش می باشند. به کاربران محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند. با وجود این، برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل دارند هزینه سفارش خود را هنگام دریافت آن پرداخت کنند، ابزار مارکت این امکان را نیز فراهم آورده است که در صورتی که آدرس تحویل سفارش آنها شهر تهران بوده هزینه را هنگام تحویل گرفتن سفارش، به صورت نقدی یا با استفاده از کارتخوان پرداخت نمایند.

سفارش هایی که در روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه تا ساعت 14 ثبت شوند، نهایتا تا 24 ساعت بعد تحویل داده می‌شوند. سفارش هایی که پس از ساعت‌ ذکر شده ثبت شوند زمان 24 ساعت از اولین وقت روز کاری بعد محاسبه خواهد شد.

  

ارسال خرید های بیشتر از دو میلیون تومان به سراسر کشور رایگان است. (به جز سفارشات درب محل در شهر تهران)

هزینه ارسال و بسته بندی خرید های کمتر از دو میلیون تومان به سراسر کشور توسط پست 50 هزار تومان است.

هزینه ارسال کلیه سفارشات درب محل در تهران به عهده مشتریان عزیز می باشد.

در فروش همکاری هزینه ارسال کلیه سفارشات به عهده همکاران عزیز می باشد.

 

زمان ارسال با پست به صورت سریع بوده و از 24 ساعت تا 48 ساعت کاری در مراکز استانها و شهر های بزرگ می باشد و تا شهر های کوچک و روستاهای خوش مسیر تا 72 ساعت کاری و در دور ترین مسیرها با توجه به گستردگی کشور عزیزمان چند روز طول خواهد کشید.

هزینه ارسال و بسته بندی خرید های کمتر از دو میلیون تومان با پست 50 هزار تومان، با باربری 50 هزار تومان می باشد و پیک موتوری مخصوص شهر تهران است که هزینه ارسال کلیه سفارشات در شهر تهران به عهده مشتریان محترم می باشد.

امکان ارسال با پست برای شهر تهران با شرایط پرداخت در محل مقدور نمی باشد و باید خریدار برای پرداخت در محل از گزینه ارسال با پیک موتوری و محل تحویل با آدرس تهران استفاده کند.

برای رهگیری مرسولات پستی در هر زمان از شبانه روز می توانید از آدرس newtracking.post.ir استفاده نمایید و برای گرفتن کد پیگیری مرسوله پستی فردای ارسال ساعت سه بعد از ظهر با ما تماس بگیرید.

 

ارسال ابزار از طریق پیک موتوری

ارسال کالا از طریق پیک موتوری فقط مخصوص شهر تهران می باشد و خریدار در هر کجای شهر تهران باشد هزینه ارسال کلیه سفارشات درب منزل به عهده مشتریان عزیز می باشد و می تواند کالاهای خود را درب محل تحویل بگیرد.

 

ارسال ابزار از طریق باربری

در صورتی که تمایل به دریافت کالای خود از طریق باربری داشته باشید با هماهنگی با دفتر فروش، امکان دریافت در باربری محل مورد نظرتان نیز مقدور می باشد. (فقط اجناسی که در یک کارتن متوسط و یا بزرگ قرار می گیرد را می توان از طریق باربری حمل نمود چون باربری بسته های کوچک را قبول نمی کند)

اگر کالای خریداری شده بالای دو میلیون تومان باشد تنها هزینه ارسال از انبار تا باربری مقصد رایگان می باشد و کلیه هزینه های باربری در مقصد اعم از بارگیری، تخلیه و نگهداری به عهده مشتریان محترم می باشد.

اگر کالای خریداری شده کمتر از دو میلیون تومان باشد هزینه ارسال و بسته بندی 50 هزار تومان خواهد بود و کلیه هزینه های باربری در مقصد اعم از بارگیری، تخلیه و نگهداری به عهده مشتریان محترم می باشد.

 

تحویل ابزار در دفتر مرکزی ابزار مارکت

اگر تمایل داشته باشید ابزار را در دفتر ابزار مارکت تحویل بگیرید می توانید با هماهنگی تلفنی برای اطمینان از موجود بودن آن ابزار در دفتر مرکزی و حضور در دفتر مرکزی ابزار مارکت ، ابزار مورد نظر خود را تحویل بگیرید.

 

نوع ارسال مبلغ خرید هزینه ارسال
 پست  خرید بالای دو میلیون تومان  رایگان
 پست هزینه ارسال و بسته بندی خریدهای زیر دو میلیون تومان در سراسر کشور  50 هزار تومان
 پیک موتوری (درب محل)  مخصوص شهر تهران به عهده مشتری
 باربری هزینه بارگیری، تخلیه و نگهداری در باربری مقصد به عهده مشتری است به عهده مشتری
 باربری  هزینه ارسال و بسته بندی خرید های زیر دو میلیون تومان و کلیه هزینه های باربری در مقصد اعم از بارگیری، تخلیه و نگهداری به عهده مشتریان محترم می باشد.  50 هزار تومان
کلیه ارسال ها در فروش همکاری در فروش همکاری هزینه ارسال کلیه سفارشات به عهده مشتریان محترم می باشد. به عهده مشتری

 

در صورت ثبت سفارش همزمان چند مشتری برای یک کالا و اتمام موجودی آن کالا، اولویت براساس زمان پرداخت وجه بوده و وجه پرداختی دیگر خریداران، در همان روز به حساب بانکی خریدار واریز می گردد.


ضمانت اصالت و سلامت و شرایط تعویض
ضمانت اصالت و سلامت کالا یا ابزار خریداری شده تا زمان تحویل به عهده ابزار مارکت می باشد. برای تعویض کالا در صورتی که مشخصات ظاهری عدم استفاده از آن رعایت شده باشد و کارتن و کالا دچار تغییر نگردیده باشد تا 7 روز امکان پذیر بوده که هزینه عودت و ارسال مجدد به عهده خریدار می باشد. ضمنا  ابزار های اندازه گيری دقیق مانند كوليس، ميكرومتر، ترکمتر و ... به خاطر حساسيت بالای این نوع كالاها به هيچ وجه مرجوع نمی شوند پس لطفا هنگام خريد دقت كامل را داشته باشيد.در حراجی ابزار مارکت امکان تعویض کالا بعد از ارسال وجود ندارد (تعویض در حراجی فقط در صورت وجود مشکل در کالای ارسالی امکان پذیر است)

 

از آخرین تخفیف های ابزارمارکت مطلع شوید