ارسال رایگان سفارش
سفارش‌های بالای 2 میلیون تومان
ارسال رایگان سفارش

جستجو برای این ترکیب از فیلترها با هیچ کالایی هم‌خوانی نداشت.

تلاش کنید:

- تعدادی از فیلتر ها را حذف کنید.

- در جستجو از عبارت‌های متداول‌تر استفاده کنید.

مجموع نتایج : 444
{{_translate.BLOCKS_PRODUCTS_PROMOTIONS_FINISHED_RIBBON_TEXT}}
تخفیف
روز و : ساعت و : دقیقه و : ثانیه
فروش ویژه به اتمام رسید!
{{$_product.title}}

.
{{_defines.currency.sign}}
.
{{_translate.CALL_FOR_PRICE}}
{{_translate.STOP_PRODUCTION}}
{{_translate.NOT_AVAILABLE}}
مجموع نتایج :

ابزار توسن - TOSAN

برند توسن فعالیت خود را در زمینه ابزارهای دستی و برقی از سال 1382 آغاز نمود. شرکت توسن در طی این سال ها در صدد تولید محصولات منطبق با استانداردهای بین المللی، در جهت بهبود کیفیت مطلوب و افزایش تنوع در تولیدات ابزارهای برقی برآمده. در واقع شرکت توسن ابزار تمرکز خود را بر روی تولید انواع محصولات صنعتی و ابزارهای کاربردی گذاشته است که در بخش‌های مختلف صنعت مورد استفاده قرار می‌گیرند.در این راستا مجموعه توسن ابزار با توجه به روند رو به رشد سطح علمی، توليدی، صنعتی و خدماتی و نياز به بستر سازی جهت بهبود فرايندها برآن شد تا با گردهمايی متخصصان و كارشناسان مجرب در زمينه هاي گوناگون كه دارای تجارب و سوابق ارزشمند هستند گامی در جهت ايجاد فضای تبادل دانش و تجربيات مفيد و سازنده در زمينه صنعت بر داشت و شركت فوق را تاسيس کرد.

محصولات شرکت توسن شامل انواع ابزار های برقی مانند دریل و بتن کن و چکش تخریب، فرز، پرداخت، جوش و برش و ... ابزارآلات توسن که شارژی هستند مانند : پیچ گوشتی شارژی انواع ابزار های بادی مانند : میخکوب بادی، منگنه کوب بادی و ... ابزارآلات توسن در بخش باغبانی: ابزارهایی مربوط به باغبانی مانند قیچی‌ها، برش‌زن‌ها، دستگاه‌های آبیاری و.... محصولات شرکت توسن در بخش تجهیزات ایمنی: از جمله کلاه ایمنی، کفش و لباس‌های ایمنی، ماسک‌های محافظ و ... 

در فروشگاه اینترنتی ابزار مارکت ابزارآلات توسن با بهترین قیمت و ارائه لیست قیمت ابزار توسن، به همراه معرفی کامل، مشخصات، تصاویر و امکان مقایسه خرید به صورت آنلاین عرضه شده است.

بیشتر...
کمتر...
از آخرین تخفیف های ابزارمارکت مطلع شوید