ارسال رایگان سفارش
سفارش‌های بالای 2 میلیون تومان
ارسال رایگان سفارش

جستجو برای این ترکیب از فیلترها با هیچ کالایی هم‌خوانی نداشت.

تلاش کنید:

- تعدادی از فیلتر ها را حذف کنید.

- در جستجو از عبارت‌های متداول‌تر استفاده کنید.

{{_translate.BLOCKS_PRODUCTS_PROMOTIONS_FINISHED_RIBBON_TEXT}}
تخفیف
روز و : ساعت و : دقیقه و : ثانیه
فروش ویژه به اتمام رسید!
{{$_product.title}}

.
{{_defines.currency.sign}}
.
{{_translate.CALL_FOR_PRICE}}
{{_translate.STOP_PRODUCTION}}
{{_translate.NOT_AVAILABLE}}
مجموع نتایج :

خرید ابزار نجم

شرکت "نجم" با نام اصلی "نمایانگران جهت مسیر"، تحت برند تجاری "نجم"، از سال 1395 فعالیت خود را در حوزه توسعه محصولات استراتژیک در زمینه طراحی و ساخت تجهیزات ابزار دقیق و ناوبری آغاز نموده است.

هدف اصلی این شرکت، توسعه و بهره‌برداری از تکنولوژی‌های نوین در طراحی، تولید و کالیبراسیون دستگاه‌های اندازه‌گیری مبتنی بر حسگرهای میکرو الکترونیکی (MEMS) است. این حسگرها به واسطه پیشرفت‌های مهم در زمینه میکرو الکترونیک، قادر به اندازه‌گیری دقیق و پیشرفته از پارامترهای مختلف مانند فشار، دما، شتاب و موقعیت هستند. یکی از ویژگی‌های ممتاز این شرکت، توانایی توسعه همزمان تکنولوژی‌های کالیبراسیون و تجهیزات مرتبط با آن است. این امر به شرکت اجازه می‌دهد تا دستگاه‌های اندازه‌گیری خود را با دقت و استاندارد بالا کالیبره نموده و اطمینان حاصل کند که دقت و قابلیت عملکرد این دستگاه‌ها در سطح بالایی قرار دارد.

محصولات تولیدی توسط شرکت "نجم" تا کنون در صنایع حساس و حیاتی کشور به کار گرفته شده‌اند. این امر نشانگر کیفیت و قابلیت برتر محصولات این شرکت در اندازه‌گیری دقیق و پایدار می‌باشد. محصولات "نجم" در صنایعی همچون پزشکی، خودروسازی، صنعت، هوافضا و فناوری اطلاعات و ارتباطات به کار می‌روند.

 

بیشتر...
کمتر...
از آخرین تخفیف های ابزارمارکت مطلع شوید