ارسال رایگان سفارش
سفارش‌های بالای 2 میلیون تومان
ارسال رایگان سفارش

جستجو برای این ترکیب از فیلترها با هیچ کالایی هم‌خوانی نداشت.

تلاش کنید:

- تعدادی از فیلتر ها را حذف کنید.

- در جستجو از عبارت‌های متداول‌تر استفاده کنید.

{{_translate.BLOCKS_PRODUCTS_PROMOTIONS_FINISHED_RIBBON_TEXT}}
تخفیف
روز و : ساعت و : دقیقه و : ثانیه
فروش ویژه به اتمام رسید!
{{$_product.title}}

.
{{_defines.currency.sign}}
.
{{_translate.CALL_FOR_PRICE}}
{{_translate.STOP_PRODUCTION}}
{{_translate.NOT_AVAILABLE}}
مجموع نتایج :

مولیتال - Molital

مولیتال یک برند ایتالیایی تولید کننده تخصصی محصولات برش و سایش انواع دستگاه فرز ها می باشد. این برند بیش از 50 سال سابقه تولید محصولات ابزارآلات دارد و محصولات خود را در بیش از 50 کشور جهان به فروش می رساند.

محصولات مولیتال شامل طیف گسترده ای از صفحه سنگ های برش و سایش است که برای برش و سایش انواع فلزات، چوب، سنگ و سرامیک طراحی شده اند. این صفحه سنگ ها در انواع مختلف از جمله صفحه سنگ برش، صفحه سنگ ساب، صفحه سنگ پولیشر و صفحه سنگ اکسید آلومینیوم تولید می شوند.

صفحه سنگ های برش مولیتال برای برش انواع فلزات از جمله آهن، استیل، چدن، آلومینیوم و مس مناسب هستند. این صفحه سنگ ها در انواع مختلف از جمله صفحه سنگ برش آهن، صفحه سنگ برش استیل، صفحه سنگ برش چدن، صفحه سنگ برش آلومینیوم و صفحه سنگ برش مس تولید می شوند.

صفحه سنگ های ساب مولیتال برای سایش انواع فلزات، چوب، سنگ و سرامیک مناسب هستند. این صفحه سنگ ها در انواع مختلف از جمله صفحه سنگ ساب آهن، صفحه سنگ ساب استیل، صفحه سنگ ساب چدن، صفحه سنگ ساب آلومینیوم، صفحه سنگ ساب سنگ و صفحه سنگ ساب سرامیک تولید می شوند.

مولیتال محصولات خود را با کیفیت بالا و قیمت مناسب تولید می کند. این شرکت همچنین به نوآوری در محصولات خود اهمیت می دهد و به طور مداوم در حال توسعه صفحه سنگ های جدید و پیشرفته است. مولیتال یک برند شناخته شده و معتبر در صنعت ابزارآلات است. محصولات این شرکت در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرند و به دلیل کیفیت، قیمت و نوآوری خود شناخته شده اند.

بیشتر...
کمتر...
از آخرین تخفیف های ابزارمارکت مطلع شوید