ارسال رایگان سفارش
سفارش‌های بالای 2 میلیون تومان
ارسال رایگان سفارش

جستجو برای این ترکیب از فیلترها با هیچ کالایی هم‌خوانی نداشت.

تلاش کنید:

- تعدادی از فیلتر ها را حذف کنید.

- در جستجو از عبارت‌های متداول‌تر استفاده کنید.

مجموع نتایج : 58
{{_translate.BLOCKS_PRODUCTS_PROMOTIONS_FINISHED_RIBBON_TEXT}}
تخفیف
روز و : ساعت و : دقیقه و : ثانیه
فروش ویژه به اتمام رسید!
{{$_product.title}}

.
{{_defines.currency.sign}}
.
{{_translate.CALL_FOR_PRICE}}
{{_translate.STOP_PRODUCTION}}
{{_translate.NOT_AVAILABLE}}
مجموع نتایج :

محصولات صنعتی و خانگی کارچر ( کارشر ) - KARCHER

دستگاه های نظافت صنعتی و خانگی کارشر ( کارچر ) ( کرشر ) تولید شده در کشور آلمان بزرگترین کمپانی تولید کننده دستگاه های شست شوی و تجهیزات نظافتی در سطح جهان می باشد که در سال 1935 توسط آلفرد کارچر در شهر اشتوتگارت آغاز به کار نمود. اولین تولیدات کارچر سیستم های گرمایشی صنعتی بود. بنیان گذار کرچر تمام هدفش این بود که همیشه برای هر چالشی راه حل های جدیدی پیدا کند تا به امروز این برند روحیه نوآوری را حفظ کرده است و به طور مداوم برای توسعه راه حل های تمیزکننده جدید تلاش می کند و معتقد است که نوآوری به مردم سود می رساند و زندگی آنها را آسان تر، کارآمدتر و دلپذیرتر می کند.

کمپانی کارشر همواره اعلام میدارد "برای ما مشتری معمولی وجود ندارد زیرا افراد شرایطشان و در نتیجه نیازهای تمیز کردنشان با هم متفاوت است. به همین دلیل در تولیداتمان نکته قابل توجه این است که دقیقاً تجهیزاتی را که برای نیازهای تمیز کردن فردی خود نیاز دارید به شما ارائه دهیم." کارچر با بیش از 3000 محصول و بیش از 50000 مرکز فروش و خدمات در 190 کشور و بیش از 120 شرکت زیر مجموعه در سراسر دنیا مشغول خدمت رسانی است. کارچر با قرار دادن اصول مهم کیفیت، خلاقیت و طراحی عالی و همچنین بررسی نیاز مشتریان در تولید این دستگاه ها جزو تولید کنندگان محبوب در اروپا به ویژه در آلمان محسوب می شود.

انواع دستگاه های کمپانی بزرگ کارشر با تنوع بسیار بالا جهت مصارف خانگی، صنعتی و نیمه صنعتی در فروشگاه اینترنتی ابزار مارکت ارائه می شود. شما کاربران گرامی می توانید در ابزار مارکت کلیه محصولات کارشر از جمله اسکرابر صنعتی، بخارشوی، کارواش (واترجت)، جارو برقی و شارژی صنعتی و فرش شوی و موکت شوی را با بهترین قیمت، مشخصات کامل، توضیحات تکمیلی، تصاویر، امکان مقایسه خریداری نمایید.

 

بیشتر...
کمتر...
از آخرین تخفیف های ابزارمارکت مطلع شوید