ارسال رایگان سفارش
سفارش‌های بالای 2 میلیون تومان
ارسال رایگان سفارش

جستجو برای این ترکیب از فیلترها با هیچ کالایی هم‌خوانی نداشت.

تلاش کنید:

- تعدادی از فیلتر ها را حذف کنید.

- در جستجو از عبارت‌های متداول‌تر استفاده کنید.

مجموع نتایج : 538
{{_translate.BLOCKS_PRODUCTS_PROMOTIONS_FINISHED_RIBBON_TEXT}}
تخفیف
روز و : ساعت و : دقیقه و : ثانیه
فروش ویژه به اتمام رسید!
{{$_product.title}}

.
{{_defines.currency.sign}}
.
{{_translate.CALL_FOR_PRICE}}
{{_translate.STOP_PRODUCTION}}
{{_translate.NOT_AVAILABLE}}
مجموع نتایج :

برند اینسایز - INSIZE

یکی از ملزومات و ابزارهای بسیار ضروری در تمام صنایع تولیدی و خدماتی ابزار دقیق و تجهیزات اندازه گیری دقیق است که برای تولید قطعات و دستگاه های صنعتی مورد استفاده قرار میگیرد. ابزار های اندازه گیری دقیق گستره ی بسیار وسیعی دارد که از ساده ترین انواع این ابزارها مانند کولیس های ساده و میکرومتر ها تا تخصصی ترین و پیچیده ترین ابزارهای اندازه گیری دقیق مانند انواع میکروسکوپ های صنعتی و سختی سنج های آزمایشگاهی مورد استفاده قرار میگیرند. همانطور که از نام این ابزارها پیداست برای اندازه گیری های بسیار دقیق و با مقیاس های بسیار کوچک بکار برده میشود و دقت از مهمترین ویژگی های یک ابزار دقیق محسوب میشود که اگر یک ابزار اندازه گیری دقیق دقت لازم را برای اندازه گیری های ریز نداشته باشد قطعات تولیدی با آن ابزار نیز از دقت لازم برخوردار نخواهد بود و در ارتباط با قطعات دیگر ایجاد مشکل خواهد کرد.

کیفیت بالای تولیدات صنعتی در کشورهای صنعتی پیشرفت ناشی از استفاده از دقیق ترین ابزارهای اندازه گیری دقیق است که با خطاهای بسیار محدود قطعات و محصولات خود را تولید میکنند و اگر در تولید از ابزارهای اندازه گیری غیر دقیق و بی کیفیت استفاده شود کیفیت نهایی تولیدات و محصولات نیز به همین ترتیب کم خواهد شد.
با این وجود پیدا کردن یک برند با کیفیت تولید کننده ابزار دقیق میتواند یکی از مهمترین ویژگی های انتخاب یک ابزار دقیق باشد که بتوان به کیفیت، طول عمر و مهمتر از هر چیز دقت لازم برای اندازه گیری آن ابزار اعتماد کرد و برای اندازه گیری ها دقیق از آن استفاده کرد.
در بازار برندهای بسیار متنوعی در ابزار دقیق وجود دارند که هرکدام از ویژگی های خاصی برخوردارند که ممکن است برند بسیار با کیفیتی باشد که از قیمت بسیار بالایی هم برخوردار است یا برعکس آن ممکن است از قیمت مناسبی برخوردار باشد ولی کیفیت و دقت بسیار کمی داشته باشد ولی توازن و تناسب بین این دو مشخصه مهم یعنی قیمت و کیفیت از ویژگی های برند بزرگ اینسایز است که از بهترین تولید کننده های ابزار دقیق است.
اینسایز بدون هیچ شکی قدرتمند ترین برند ابزار دقیق در بازار ایران میباشد که با تنوع بسیار گسترده بیش از هر برندی انواع ابزار و تجهیزات اندازه گیری دقیق و تخصصی ارائه میکند و از ساده ترین انواع کولیس و میکرومتر تا پیچیده ترین تجهیزات اندازه گیری آزمایشگاهی را در تنوع محصولات خود دارا میباشد.
ابزار مارکت تنها نماینده فروش محصولات برند بزرگ اینسایز است که با بهترین قیمت کلیه محصولات اینسایز را با فاکتور رسمی ارائه میکند و برای تامین ابزار دقیق شرکت ها و کارخانجات تولیدی و خدماتی در خدمت صنعت کشور میباشد.
ابزار مارکت نمایندگی اینسایز است و کلیه محصولات این برند بزرگ را در سبد فروشگاه اینترنتی خود ارائه میدهد و با بهترین قیمت و فروش مستقیم ابزارهای اندازه گیری اینسایز را به فروش میرساند.
تنوع وسیعی از انواع ابزار اندازه گیری مانند سختی سنج ها میکرو ویکرز، راکول و انواع کولیس های تخصصی ، میکرومتر ، دماسنج های لیزری ، ساعت اندیکاتور ، ابزارهای CNC ، انواع صفحه صافی و شابلون های گوناگون و انواع و اقسام ابزار های دقیق با بهترین قیمت و کیفیت فوق العاده در ابزار مارکت موجود است.
اینسایز از بهترین برندهایی است که ابزارهای دقیق بسیار با کیفیت و با دقت بسیار زیادی را تولید میکند که دارای گواهینامه کالیبراسوین نیز میباشند و در ابزار مارکت ضمانت کالیبره هم به شما ارائه میشود تا اگر به شرکت های کالیبراسبیون معتبر مراجعه کنید و از کالیبره بودن ابزار دقیق خود اطمینان حاصل نمایید و اگر ابزار شما قابلیت کالیبره شدن را نداشت میتوانید به ابزار مارکت مرجوع کنید.

 
بیشتر...
کمتر...
از آخرین تخفیف های ابزارمارکت مطلع شوید