ارسال رایگان سفارش
سفارش‌های بالای 2 میلیون تومان
ارسال رایگان سفارش

جستجو برای این ترکیب از فیلترها با هیچ کالایی هم‌خوانی نداشت.

تلاش کنید:

- تعدادی از فیلتر ها را حذف کنید.

- در جستجو از عبارت‌های متداول‌تر استفاده کنید.

مجموع نتایج : 46
{{_translate.BLOCKS_PRODUCTS_PROMOTIONS_FINISHED_RIBBON_TEXT}}
روز و : ساعت و : دقیقه و : ثانیه
فروش ویژه به اتمام رسید!
{{$_product.title}}

.
٪
{{_defines.currency.sign}}
.
{{_translate.CALL_FOR_PRICE}}
{{_translate.STOP_PRODUCTION}}
{{_translate.NOT_AVAILABLE}}
مجموع نتایج :

ابزار های بادی جنیوس - GENIUS

کمپانی Genius در سال 1975 با هدف توليد انواع ابزاردستي و بادي با كيفيت عالي و قيمت قابل قبول متولد شد. این شرکت دارای مجموعه بزرگ، متنوع و ارزشمندی مشتمل بر بیش از 10000 قلم از مقاوم ترین ابزارها با استاندارد ISO 9001: 2000 را برای صنایع بزرگی از قبیل خوردوسازی، نفت و پتروشیمی، کشتی سازی، کشاورزی و معدن را فراهم نموده است..
Genius در توليدات خويش از بهترين نوع مواد اوليه و فولاد استفاده مي‌نمايد. قيچي‌ورق‌بر، شلاقي، آلن و پيچ‌گوشتي بكسی، تمامي بكس و متعلقات سفيد يا سياه با درايو “4/3 ، “1 و بالاتر و بخشی از بكس و متعلقات با درايو “8/3 و “2/1 از فولاد كرم موليبدن و سنبه و قلم از فولاد HSS ساخته مي‌شوند. بقيه محصولات نيز از عاليترين انواع فولاد كرم‌ واناديوم موجود در جهان تو ليد مي‌گردند.
در حال حاضر در 84 كشورهاي جهان بخصوص كانادا، ايالات متحده، استرالیا، آرژانتین، برزیل، بلژیک، روسيه و سایر کشورهای اروپا، آسيای شرقی و جنوب‌شرقی بازار وسيعی را به خود اختصاص داده است. توزيع Genius به عنوان اولین برند تایوانی در ايران نيز از سال 1370 آغاز گرديده است و این برند در حال حاضر به عنوان ابزار برتر و يكي از محبوب‌ترين ابزارهاي مورد توجه بازار و صنايع شناخته مي‌شود.
فروشگاه اینرنتی ابزار مارکت انواع ابزار جنیوس را با بهترین قیمت، معرفی کامل، مشخصات، تصاویر و امکان مقایسه خرید به صورت آنلاین عرضه شده است.

بیشتر...
کمتر...
از آخرین تخفیف های ابزارمارکت مطلع شوید