فیلتر محصولات
بستن فیلتر

بکس بادی |مشاوره تخصصی، خرید و قیمت بکس بادی، ارسال رایگان| ابزارمارکت

بکس بادی

بکس بادی کوکن 1 اینچ مدل KW-480G
1-min625بکس بادی شفت بلند کوکن 1 اینچ مدل KW-430p-8
بکس بادی1/2-1 اینچ کوکن مدل KW-75F
بکس بادی سوماک 1/2 اینچ مدل ST-IW1640
بکس بادی هازت 1/2 اینچ مدل 9012MTTبکس بادی هازت 1/2 اینچ مدل 9012MTT
بکس بادی اس پی 1 اینچ مدل SP-1190 EX-PA-6بکس بادی اس پی 1 اینچ مدل SP-1190 EX-PA-6
بکس بادی اس پی 1 اینچ مدل SP-1190 EX-PA-2بکس بادی اس پی 1 اینچ مدل SP-1190 EX-PA-2
بکس بادی اس پی شفت بلند 1 اینچ مدل SP-1190 P-6بکس بادی اس پی شفت بلند 1 اینچ مدل SP-1190 P-6
بکس بادی اس پی 1 اینچ مدل SP-1190 P-2بکس بادی اس پی 1 اینچ مدل SP-1190 P-2
بکس بادی اس پی 3/8 اینچ مدل SP-1826بکس بادی اس پی 3/8 اینچ مدل SP-1826
1.1-min818
بکس بادی کرون 3/4 اینچ مدل CT38114
آچار بکس بادی 1/2 اینچ BEX مدل IT241-B1آچار بکس بادی 1/2 اینچ BEX مدل IT241-B1
بکس بادی هازت 1/2 اینچ مدل 9012-1SPC
بکس بادی توسن 3/4 اینچ مدل TP12-75160بکس بادی توسن 3/4 اینچ مدل TP12-75160
بکس بادی توسن 1/2 اینچ مدل TP12-5090بکس بادی توسن 1/2 اینچ مدل TP12-5090
بکس بادی توسن 1/2 اینچ مدل TP12-5065بکس بادی توسن 1/2 اینچ مدل TP12-5065
بکس بادی اس پی 1/2 اینچ مدل SP-2140EX
بکس بادی اس پی 3/8 اینچ مستقیم مدل SP-1850
بکس بادی اس پی 1 اینچ مدل SP-1193 GEP
بکس بادی اس پی 1 اینچ مدل SP-1191 DH
بکس بادی اس پی 1/2 اینچ مدل SP-1145A
بکس بادی اس پی 1 اینچ مدل SP-1138
بکس بادی سوماک 3/8 اینچ مدل ST-55312

بکس بادی و آچار بکس بادی و آچار بادی

در هنگام خرید بکس بادی باید موارد مهمی را در نظر گرفت که در اینجا به طور خلاصه به بررسی این نکات می پردازیم و اگر به اطلاعات کامل برای انتخاب و خرید بکس بادی نیاز دارید، در قسمت آموزه های ابزار راهنمای خرید بکس بادی را مطالعه بفرمایید.
اولین موردی که در هنگام خرید بکس بادی باید در نظر بگیرید درایو بکس بادی است ( درایو بکس چیست؟ ) که شما با توجه به سَری های بکس (آچار بکس) موجود خود، سایز پیچ های مصرفی و یا مقدار گشتاوری که در بستن و باز کردن پیچ ها نیاز دارید باید بکس بادی با درایو مناسب را خریداری نمایید. معمولترین و پرمصرف ترین درایو بکس بادی، درایو ½ اینچ یا 12.5 میلی متری است که این درایو گسترده ترین تنوع سایز را در بین دیگر درایو ها دارد و از آچار 5 میلیمتر تا 38 میلیمتر را پوشش می دهد.
چه برندی؟ چه مارکی؟ چگونه بهترین بکس بادی را متناسب با قیمت آن انتخاب و  خریداری نمایید؟!
در خرید بکس بادی یکی از مهمترین نکاتی که باید در نظر بگیرید برند و قیمت بکس بادی است که با توجه به نوع و حجم کار شما و یا محل استفاده آن و مقدار بودجه خود بهترین بکس بادی را انتخاب و خریداری نمایید.
اگر برای استفاده در خط تولید کارخانه ها، سایت های صنعتی و عمرانی، پتروشیمی ها و نیروگاه یا کارخانه های کشتی سازی و... نیاز به بکس بادی دارید قطعا باید بکس بادی با برندهای برتر ساخت کشورهای صنعتی رده اول دنیا را خریداری نمایید. مهمترین دلیل استفاده از ابزار درجه یک مانند بکس بادی آلمانی یا ژاپنی در سایت های تولیدی و صنعتی بالابردن راندمان کار و تولید و عدم خستگی و آسیب به کاربر و کارگرانی است که از آن ابزارها استفاده می کنند و البته خرید ابزار با کیفیت در این نوع استفاده ها به لحاظ اقتصادی نیز بسیار مقرون به صرفه است چون به نسبت سالهای متمادی که یک ابزار با کیفیت برای یک کارخانه و سایت صنعتی با بهترین وضعیت کار خواهد کرد به مقدار هزینه اولیه ایی که بابت آن ابزار پرداخت شده بسیار به صرفه و مناسب خواهد بود و البته بازدهی ابزارهای باکیفیت بسیار بیشتر خواهد بود و شما زمان گرانبهای تولید و کار را دائما به خاطر خرابی ابزار از دست نمی دهید. برای مثال در یک تعمیرگاه خودروهای آلمانی مانند تعمیرگاه های Benz و BMW بهترین گزینه خرید بکس بادی هازت است که با حداقل وزن و حجم و با بهترین و سبک ترین مواد در آلمان ساخته شده است وبه شما این امکان را می دهد تا ساعت ها بدون خستگی با بکس بادی کار کنید و دقیق ترین تعمیرات را روی مدرن ترین خودرو ها انجام دهید و البته شما تا سالها می توانید از این ابزار در بهترین وضعیت استفاده کنید.
اگر از آن دسته از صنعتگران هنرمندی هستید که عاشق کار و هنر خود هستید و البته با ابزارهای خود زندگی می کنید و آنها را عاشقانه دوست دارید قطعا و فقط ابزارهای با کیفیت رده اول دنیا مانند ابزارهای آلمانی و ژاپنی شما را راضی خواهند کرد و ابزار مارکت برای شما محصولات خاص و ویژه ایی مانند بکس بادی هازت، بکس بادی اس پی، بکس بادی کوکن و بکس بادی ویگور را در سبد محصولات خود قرار داده است.
اگر در کارگاه یا تعمیرگاه خود نیاز به بکس بادی با کیفیت و با کارکرد خوب دارید و البته مقدار مشخص و مبلغ مناسبی بابت خرید بکس در نظر گرفته اید ما به شما محصولات با کییفیت تایوانی را پیشنهاد می کنیم که به لحاظ کیفیت تولید و متریال ساخت آنها در سطح محصولات جهانی است و استاندارد های سختگیرانه اروپایی را دریافت کرده اند و البته از قیمت های بسیار مناسبی برخوردار هستند. در این میان دو برند سوماک و جنیوس از برتربن تولیدات کشور تایوان هستند که می توانید این برندها را با بهترین قیمت در ابزارمارکت مشاهده و خریداری نمایید.
اگر به دنبال بکس بادی با قیمت عالی هستید که کار شما را با بهترین قیمت انجام دهد و دغدغه ایی بایت خرید بکس بادی نداشته باشید و با مبلغ بسیار مناسبی بکس بادی تهیه نمایید به شما برندهای چینی را معرفی می کنیم که میتوانید انواع برندهای مختلف تولید چین را در سایت ابزار مارکت مشاهده و خریداری نمایید تا با ارسال رایگان به سراسر ایران برای شما ارسال شود. به عنوان مثال بکس بادی هیوندای، بکس بادی پرو ایر، بکس بادی APN و دیگر برندهای چینی...
شما برای خرید بکس بادی به مقدار گشتاور بکس هم باید توجه کنید تا بتوانید با توجه به پیچ های مصرفی خود براحتی تمام پیچ ها را باز و بسته کنید و البته قابلیت تنظیم گشتاور نیز از قابلیت های خوب و کاربردی یک بکس بادی است که اغلب در بکس های پرقدرت این قابلیت وجود دارد تا برای بستن پیچ های ضعیف تر با سایز کوچک قدرت زیاد بکس مشکل ساز نشود و آسیبی به دنده و رزوه پیچ نرساند و برای هر بازه از پیچ ها بتوان گشتاور مناسب را انتخاب و تنظیم کرد.
ابزار مارکت فروشگاه اینترنتی انواع ابزار یراق با فروش ابزار آنلاین در گستره ی وسیعی از برند ها و محصولات و همچنین بکس بادی و انواع ابزار بادی و پنوماتیک در جهت ساده کردن خرید ابزار با مشاوره تخصصی رایگان در زمینه ابزار در کنار شما همران عزیز ابزارمارکت است و خرید شما را با ارسال رایگان در سراسر کشور به دست شما می رساند.

ادامه مطلب بستن