ارسال رایگان سفارش
سفارش‌های بالای ۳۰۰ هزار تومان
ارسال رایگان سفارش

جستجو برای این ترکیب از فیلترها با هیچ کالایی هم‌خوانی نداشت.

تلاش کنید:

- تعدادی از فیلتر ها را حذف کنید.

- در جستجو از عبارت‌های متداول‌تر استفاده کنید.

{{_translate.BLOCKS_PRODUCTS_PROMOTIONS_FINISHED_RIBBON_TEXT}}
ساعت و : دقیقه و : ثانیه
فروش ویژه به اتمام رسید!
{{$_product.title}}
{{_translate.PRODUCT_ACTION_ADD_TO_BASKET}}
{{_translate.PRODUCT_ACTION_ADD_TO_BASKET}}

٪
{{_defines.currency.sign}}
{{_translate.CALL_FOR_PRICE}}
{{_translate.STOP_PRODUCTION}}
{{_translate.NOT_AVAILABLE}}
مجموع نتایج :

بکس بادی سوماک

یکی دیگر از دستگاه های کاربردی پنوماتیک برای باز و بسته نمودن انواع پیچ و مهره بکس بادی است. شرکت سوماک سازنده انواع ابزارآلات بادی اقدام به تولید تنوع گسترده ای از آچار بکس های بادی با کیفیت و قدرت فوق العاده مناسب کارهای صنعتی و سنگین نموده است. این دستگاه های صنعتی برای اینکه کار را به درستی و دقیق انجام دهند نیازمند دو مورد اساسی به نام گشتاور پر قدرت و درایو مناسب هستند. قدرت گشتاور در بکس های بادی سوماک این ابزارها را برای انجام فعالیت های گوناگون در صنایع مختلف مناسب کرده است. همچنین سرعت در چرخش از دیگر مواردی است که باید برای خرید بکس بادی مدنظر داشته باشید. این پارامتر نیز با بالاترین حد ممکن در بکس های بادی سوماک رعایت شده است. ترکیب گشتاور بالا و بالا بودن میزان گردش یک ترکیب طلایی و موفق در بکس های بادی سوماک محسوب می شود.

این دستگاه ها با داشتن طراحی منحصربه فرد و ارگونومیک و وزن ثبت شده ی مناسب باعث شده اند که کاربر بتواند بیشترین تایم کاری را با آن داشته باشد و دچار خستگی و یا آسیب در دراز مدت نگردد.

برای خرید انواع بکس بادی سوماک با قیمت مطلوب به وبسایت ابزارمارکت مراجعه نموده و با بررسی، مقایسه و مشاوره تخصصی این محصولات اقدام به خرید آنلاین نمایید.

 

 

 

 

بیشتر...
کمتر...
از آخرین تخفیف های ابزارمارکت مطلع شوید