ارسال رایگان سفارش
سفارش‌های بالای یک میلیون تومان
ارسال رایگان سفارش

جستجو برای این ترکیب از فیلترها با هیچ کالایی هم‌خوانی نداشت.

تلاش کنید:

- تعدادی از فیلتر ها را حذف کنید.

- در جستجو از عبارت‌های متداول‌تر استفاده کنید.

{{_translate.BLOCKS_PRODUCTS_PROMOTIONS_FINISHED_RIBBON_TEXT}}
ساعت و : دقیقه و : ثانیه
فروش ویژه به اتمام رسید!
{{$_product.title}}
{{_translate.PRODUCT_ACTION_ADD_TO_BASKET}}
{{_translate.PRODUCT_ACTION_ADD_TO_BASKET}}

٪
{{_defines.currency.sign}}
{{_translate.CALL_FOR_PRICE}}
{{_translate.STOP_PRODUCTION}}
{{_translate.NOT_AVAILABLE}}
مجموع نتایج :

جاروبرقی صنعتی توسن

یکی از برندهای نام آشنا در تولید جاروبرقی صنعتی، توسن است که امکان کار مداوم در 1000 ساعت را به شما میدهد. در این بخش به ویژگی های مهم جاروبرقی های صنعتی توسن خواهیم پرداخت: سهولت در جابجایی به لطف چرخ های بزرگ و با کیفیت این دستگاه ها فراهم شده، استفاده از فیلترهای استاندارد HEPA13 مناسب کار در محیط های صنعتی با قابلیت زدودن ذرات معلق تا 99.95 %، تمامی این محصولات طبق دستورالعمل های ایمنی و بین المللی Intertek/GS و CE/EMC طراحی و تولید شده اند. استفاده از متریال مرغوب برای بدنه 100 در صد استیل، خرطومی، لوله تلسکوپی، کابل برق صنعتی 5 متری منجر به افزایش عمرشان شده. برای دسترسی آسان تر و سازماندهی برس های مخصوص جارو محفظه ای برای قرارگیریشان روی دستگاه تعبیه شده. صدای این جارو برقی های توسن بسیار پایین است و دسته ابزار به صورت ارگونومیک فلزی با سافت گریپ برای کاهش خستگی دست کاربر طراحی شده.

از جمله مزایای آنها داشتن لوازم جانبی کاربردی و تجهیزات استاندارد قابل ارائه همراه با انواع جاروبرقی صنعتی توسن می باشد که باعث عملکرد فوق العاده این دستگاه ها شده است.

سفارش و خرید انواع جاروبرقی صنعتی توسن با نازل ترین قیمت برای شما عزیزان میسر شده است. همچنین در ابزارمارکت امکان مقایسه، بررسی مشخصات برای شما وجود دارد تا انتخابی هوشمندانه از محصول موردنیاز خود داشته باشید.

 

 

بیشتر...
کمتر...
از آخرین تخفیف های ابزارمارکت مطلع شوید