ارسال رایگان سفارش
سفارش‌های بالای 2 میلیون تومان
ارسال رایگان سفارش

جستجو برای این ترکیب از فیلترها با هیچ کالایی هم‌خوانی نداشت.

تلاش کنید:

- تعدادی از فیلتر ها را حذف کنید.

- در جستجو از عبارت‌های متداول‌تر استفاده کنید.

{{_translate.BLOCKS_PRODUCTS_PROMOTIONS_FINISHED_RIBBON_TEXT}}
تخفیف
روز و : ساعت و : دقیقه و : ثانیه
فروش ویژه به اتمام رسید!
{{$_product.title}}

.
{{_defines.currency.sign}}
.
{{_translate.CALL_FOR_PRICE}}
{{_translate.STOP_PRODUCTION}}
{{_translate.NOT_AVAILABLE}}
مجموع نتایج :

جارو برقی صنعتی و شارژی رونیکس

جارو برقی صنعتی دستگاهی است که قدرت مکش بالایی دارد و قابلیت جمع آوری و نظافت مواد سنگین و مایعات را نیز دارا می باشد. این جارو برقی ها به دلیل قدرت مکش بالایی که دارند سبب از بین رفتن آلودگی های صنعتی با سرعت بالا می شوند. جارو برقی های صنعتی مدل های مختلفی دارند اما همگی آنها سطلی هستند و مخزن آنها نسبت به مخزن جاروبرقی نیمه صنعتی و خانگی بزرگتر است و مساحت بیشتری را نظافت می کنند. جارو برقی های شارژی جارو برقی های کوچکتری هستند و از برای مکان هایی که دسترسی به برق وجود ندارد مورد استفاده قرار می گیرند و معمولا از این جارو برقی ها برای تمیز کردن داخل ماشین استفاده می شود. گروه تخصصی ابزار مارکت نیز بر اساس تنوع و کارایی بیشتر جارو برقی های صنعتی و شارژی رونیکس را به کاربران محترم پیشنهاد می دهد.

مهمترین خصوصیات جاروبرقی های صنعتی و شارژی رونیکس

از مهم ترین ویژگی جاروی برقی های صنعتی رونیکس می توان به برخورداری از فیلتر HEPA ( فیلتر حذف ذرات معلق بزرگتر از 0.03 میکرون) و دمندگی و مکندگی در فضاهای بیرونی و داخلی و تمیز کردن انواع مواد خشکو مرطول و مایعات می باشد. جارو برقی صنعتی رونیکس از کمترین صدا و بیشتری قدرت برخوردار است و موتور آن با هدف محافظت در برابر شوک الکتریکی به خوبی عایق بندی شده است.

خرید با بهترین قیمت جارو برقی صنعتی و شارژی رونیکس

با مراجعه به سایت ابزار مارکت و قسمت ابزارهای برقی و شارژی انواع جارو برقی صنعتی و شارژی رونیکس را ملاحظه خواهید کرد که با کمک کارشناسان این مجموعه خواهید توانست محصول مورد نیاز خود را بر اساس بودجه در نظر گرفته شده خریداری نمایید. زیرا مشتریان ابزار مارکت لایق یک خرید ایده آل هستند.

بیشتر...
کمتر...
از آخرین تخفیف های ابزارمارکت مطلع شوید