ارسال رایگان سفارش
سفارش‌های بالای یک میلیون تومان
ارسال رایگان سفارش

جستجو برای این ترکیب از فیلترها با هیچ کالایی هم‌خوانی نداشت.

تلاش کنید:

- تعدادی از فیلتر ها را حذف کنید.

- در جستجو از عبارت‌های متداول‌تر استفاده کنید.

{{_translate.BLOCKS_PRODUCTS_PROMOTIONS_FINISHED_RIBBON_TEXT}}
مجموع نتایج :

بخارشوی کارچر (کارشر)

امروزه بخارشوی به عنوان یکی از دستگاه های ضروری برای نظافت و ضدعفونی سطوح مختلف به کار برده می شود. به طور کلی استفاده از بخار برای نظافت یکی از متدهای سازگار با محیط زیست است، با کمک بخارشوی های کارشر کف پوش، لوازم منزل، حمام و فواصل بین کاشی ها به سرعت تمیز شده و بهترین کار برای از بین بردن باکتری های موجود روی سطوح بخار می باشد. استفاده از دستگاه بخار شوی به دلیل قدرت خشک کنندگی بالاتر رطوبت نسبت به شست و شو با آب بسیار توصیه می شود.

انواع بخارشوی کارچر در پنج گروه برای کاربری های مختلف طراحی شده اند این دسته بندی عبارتند از : بخار شوی دستی، بخار شوی سیلندری، تی بخار شوی، بخارشوی مکش دار و بخارشوی چندمنظوره. مزیت اصلی بخارشوی کارشر نسبت به بقیه برندهای مشابه استفاده از تکنولوژی مدرن Lamella با هدف توزیع بخار به صورت یکنواخت روی سطح مورد نظر است. 

به جرات می توان گفت بخار شوی کارشر آلمان از لحاظ کیفیت، طراحی، دوام و به روز بودن از بهترین بخار شوی های خانگی و صنعتی در دنیا هستند. مجموعه ای بی نظیر از این محصولات در ابزارمارکت با گارانتی 12 ماهه و خدمات پس از فروش با قیمت مطلوب ارائه شده است. شما می توانید با توجه به نیاز و انتظارات خود یکی از انواع بخارشوی کارچر را تهیه نمایید.

 

بیشتر...
کمتر...
از آخرین تخفیف های ابزارمارکت مطلع شوید