ارسال رایگان سفارش
سفارش‌های بالای ۳۰۰ هزار تومان
ارسال رایگان سفارش

جستجو برای این ترکیب از فیلترها با هیچ کالایی هم‌خوانی نداشت.

تلاش کنید:

- تعدادی از فیلتر ها را حذف کنید.

- در جستجو از عبارت‌های متداول‌تر استفاده کنید.

{{_translate.BLOCKS_PRODUCTS_PROMOTIONS_FINISHED_RIBBON_TEXT}}
ساعت و : دقیقه و : ثانیه
فروش ویژه به اتمام رسید!
{{$_product.title}}
{{_translate.PRODUCT_ACTION_ADD_TO_BASKET}}
{{_translate.PRODUCT_ACTION_ADD_TO_BASKET}}

٪
{{_defines.currency.sign}}
{{_translate.CALL_FOR_PRICE}}
{{_translate.STOP_PRODUCTION}}
{{_translate.NOT_AVAILABLE}}
مجموع نتایج :

اره میزی و دور کن رونیکس برای تمامی نسل ها

 یکی از پر کاربردترین شکل های اره در صنایع چوب امروز اره میزی می‌باشد و برای برش دادن دقیق چوب به ابعاد و اندازه های مختلف به کار برده می شود و برش های نرم و تمیز را با استفاده از اره میزی انجام می دهند و اینکه شما بتوانید بدون نیاز به اندازه گیری های چند باره و به تنهایی برش هایی کاملا دقیق و دور از هرگونه خطایی بر روی قطعات مورد نظر خود ایجاد نمایید از تخصص های اره میزی می‌باشد.
با وجود صفحه های MDF و دیگر موارد مشابه وجود یک دستگاه اره میزی رونیکس برای هر کارگاهی بسیار لازم شده است. امکان انجام برش هایی با دقت بسیار بالا و عمق های متفاوت به صورت مستقیم و بدون خطا یکی از توانایی های آن است.

عامل مهم در انتخاب اره میزی و دور کن رونیکس

اولین عامل تفاوت میان این ابزار، تولید کنندگان هستند، برندهای فراوانی مانند رونیکس از تولید کنندگان اره میزی می‌باشند. میزان قدرت تولید شده در موتور اره میزی و سرعت چرخش تیغه جهت برش تمیز و دقیق یکی از آیتم های منحصر به فرد در هر دستگاه است. عمق برش قابل تنظیم با توجه به زاویه اعمال شده از دیگر موارد مهم و کاربردی می‌باشد. توانایی هایی مانند ترمز سریع برای جلوگیری از ادامه برش یا ایجاد قابلیت تنظیم ارتفاع برای اره میزی و همچنین وجود سیستم های دور کننده گرد و غبار برای آسایش بیشتر در زمان کار و همچنین قابلیت جابجایی آسان، مواردی هستند که در مدل ها و برندهای گوناگون به شیوه های خاص و استانداردهای آن شرکت برای اره میزی اعمال می‌شوند. اره رومیزی های رونیکس با داشتن پایه استیل و با دوام و قفل گونیا دو طرف، میز کار آلومینیومی و خدمات پس از فروش و گارانتی 12 ماهه یکی از بهترین ها در نوع خود می باشد.

خرید اره میزی رونیکس از ابزار مارکت

اکنون شما می توانید با توجه به مشخصات فنی و توضیحات ارائه شده برای  انواع اره میزی های موجود در سایت ابزار مارکت، اقدام به انتخاب و خرید انواع اره میزی رونیکس نمایید و کارشناسان ابزار مارکت همواره در کنار خریداران محترم می باشند که بتوانند محصول مورد نظر خود را همراه با ارسال فوری و ضمانت بازگشت کالا خریداری نمایند.

بیشتر...
کمتر...
از آخرین تخفیف های ابزارمارکت مطلع شوید