ارسال رایگان سفارش
سفارش‌های بالای 2 میلیون تومان
ارسال رایگان سفارش

جستجو برای این ترکیب از فیلترها با هیچ کالایی هم‌خوانی نداشت.

تلاش کنید:

- تعدادی از فیلتر ها را حذف کنید.

- در جستجو از عبارت‌های متداول‌تر استفاده کنید.

{{_translate.BLOCKS_PRODUCTS_PROMOTIONS_FINISHED_RIBBON_TEXT}}
تخفیف
روز و : ساعت و : دقیقه و : ثانیه
فروش ویژه به اتمام رسید!
{{$_product.title}}

.
{{_defines.currency.sign}}
.
{{_translate.CALL_FOR_PRICE}}
{{_translate.STOP_PRODUCTION}}
{{_translate.NOT_AVAILABLE}}
مجموع نتایج :

اره میزی رونیکس برای تمامی نسل ها

 یکی از پر کاربردترین شکل های اره در صنایع چوب امروز اره میزی می‌باشد و برای برش دادن دقیق چوب به ابعاد و اندازه های مختلف به کار برده می شود و برش های نرم و تمیز را با استفاده از اره میزی انجام می دهند و اینکه شما بتوانید بدون نیاز به اندازه گیری های چند باره و به تنهایی برش هایی کاملا دقیق و دور از هرگونه خطایی بر روی قطعات مورد نظر خود ایجاد نمایید از تخصص های اره میزی می‌باشد.
با وجود صفحه های MDF و دیگر موارد مشابه وجود یک دستگاه اره میزی رونیکس برای هر کارگاهی بسیار لازم شده است. امکان انجام برش هایی با دقت بسیار بالا و عمق های متفاوت به صورت مستقیم و بدون خطا یکی از توانایی های آن است.

عامل مهم در انتخاب و خرید اره میزی رونیکس

اولین عامل تفاوت میان این ابزار، تولید کنندگان هستند، برندهای فراوانی مانند رونیکس از تولید کنندگان اره میزی می‌باشند. میزان قدرت تولید شده در موتور اره میزی و سرعت چرخش تیغه جهت برش تمیز و دقیق یکی از آیتم های منحصر به فرد در هر دستگاه است. عمق برش قابل تنظیم با توجه به زاویه اعمال شده از دیگر موارد مهم و کاربردی می‌باشد. توانایی هایی مانند ترمز سریع برای جلوگیری از ادامه برش یا ایجاد قابلیت تنظیم ارتفاع برای اره میزی و همچنین وجود سیستم های دور کننده گرد و غبار برای آسایش بیشتر در زمان کار و همچنین قابلیت جابجایی آسان، مواردی هستند که در مدل ها و برندهای گوناگون به شیوه های خاص و استانداردهای آن شرکت برای اره میزی اعمال می‌شوند. اره رومیزی های رونیکس با داشتن پایه استیل و با دوام و قفل گونیا دو طرف، میز کار آلومینیومی و خدمات پس از فروش و گارانتی 12 ماهه یکی از بهترین ها در نوع خود می باشد.

بهترین قیمت اره میزی رونیکس از ابزار مارکت

اکنون شما می توانید با توجه به مشخصات فنی و توضیحات ارائه شده برای  انواع اره میزی های موجود در سایت ابزار مارکت، اقدام به انتخاب و خرید انواع اره میزی رونیکس نمایید و کارشناسان ابزار مارکت همواره در کنار خریداران محترم می باشند که بتوانند محصول مورد نظر خود را همراه با ارسال فوری و ضمانت بازگشت کالا خریداری نمایند.

بیشتر...
کمتر...
از آخرین تخفیف های ابزارمارکت مطلع شوید