ارسال رایگان سفارش
سفارش‌های بالای 2 میلیون تومان
ارسال رایگان سفارش

جستجو برای این ترکیب از فیلترها با هیچ کالایی هم‌خوانی نداشت.

تلاش کنید:

- تعدادی از فیلتر ها را حذف کنید.

- در جستجو از عبارت‌های متداول‌تر استفاده کنید.

{{_translate.BLOCKS_PRODUCTS_PROMOTIONS_FINISHED_RIBBON_TEXT}}
تخفیف
روز و : ساعت و : دقیقه و : ثانیه
فروش ویژه به اتمام رسید!
{{$_product.title}}

.
{{_defines.currency.sign}}
.
{{_translate.CALL_FOR_PRICE}}
{{_translate.STOP_PRODUCTION}}
{{_translate.NOT_AVAILABLE}}
مجموع نتایج :

کارواش رونیکس

کمپانی رونیکس یکی از ده ها برند تولید کننده کارواش خانگی در بازار جهانی می باشد. این کارواش ها با توان های متفاوت و امکان تولید فشار حداکثری بالاترین کارایی را دارند. با توجه به استفاده از آب به صورت کاملا قابل کنترل و توانایی ایجاد فشار آب یکنواخت در تمام مدت استفاده از دستاورد های بسیار مطلوب برای صرفه جویی بیشتر در آب کارواش های خانگی رونیکس است. این محصولات علاوه بر شست و شوی خودرو برای نظافت حیاط، دیوارها و پارکینگ بسیار کاربردی هستند. یکی از ویژگی های مهمی که این محصولات دارند طول بلند شلنگ آنهاست که به واسطه آن می توان فواصل بیشتری را شست و شو داد، که توسط قرقره ای در پشت دستگاه جای داده شده است. به لطف چرخ ها و دسته کارواش که در بالاترین سطح دستگاه قرار داده شده سهولت در جابجایی و حمل و نقل کارواش به سادگی امکان پذیر شده است.

کارواش های رونیکس در دو نوع زغالی و دینامی به بازار عرضه شده است کارواش های دینامی که مناسب برای استفاده صنعتی طراحی و تولید شده و کارواش های زغالی که یک نقطه ضعف کوچک آن این است که بیشتر برای مصارف خانگی و نیمه صنعتی کاربرد دارند البته رونیکس راهکارهایی در برابر این مشکل ارائه داده است و آن هم سیستم حفاظت گرمایی موتور و اتو استاپر است این ویژگی مثبت به منظور کنترل دمای موتور کارواش در هنگام کار است و از صدمه زدن به دستگاه و داغ شدن بی رویه آن ممانعت می کند.
کارواش های خانگی رونیکس با کیفیت مطلوب و قیمت مناسب ارزش خرید دارد، پس شما همراهان گرامی با بررسی و مقایسه مشخصات فنی هر کدام از این محصولات، کارواش خانگی متناسب با استفاده خود را انتخاب نمایید و با ارسال رایگان درب منزل خود تحویل بگیرید.
 
 
 
 

 

بیشتر...
کمتر...
از آخرین تخفیف های ابزارمارکت مطلع شوید