ارسال رایگان سفارش
سفارش‌های بالای 2 میلیون تومان
ارسال رایگان سفارش

جستجو برای این ترکیب از فیلترها با هیچ کالایی هم‌خوانی نداشت.

تلاش کنید:

- تعدادی از فیلتر ها را حذف کنید.

- در جستجو از عبارت‌های متداول‌تر استفاده کنید.

{{_translate.BLOCKS_PRODUCTS_PROMOTIONS_FINISHED_RIBBON_TEXT}}
روز و : ساعت و : دقیقه و : ثانیه
فروش ویژه به اتمام رسید!
{{$_product.title}}

.
٪
{{_defines.currency.sign}}
.
{{_translate.CALL_FOR_PRICE}}
{{_translate.STOP_PRODUCTION}}
{{_translate.NOT_AVAILABLE}}
مجموع نتایج :

کارواش خانگی کارشر

کارواش کارچر با هدف شست و شو و نظافت در مدل های متنوع توسط شرکت کارشر تولید و طراحی شده اند و از شهرت زیادی در سراسر دنیا برخوردارند. صرفه جویی در مصرف آب و همچنین کیفیت و کارایی بالای این دستگاه ها باعث شده تا مورد استقبال تعداد زیادی از کاربران قرار بگیرند. دستگاه های کارواش کارچر به صورت حرفه ای و در انواع مختلف واترجت کرشر آب گرم و آب سرد برای استفاده خانگی، صنعتی و نیمه صنعتی مانند شست و شوی دوچرخه، قطعات دستگاه ها، خودرو، نمای ساختمان، نرده ها و کف گاراژ و ....  وارد بازار شده اند. بکارگیری قطعات صنعتی درجه یک در ساخت آن ها باعث عمر طولانی این دستگاه ها شده است.

از مزیت های قابل توجه کارواش خانگی کارچر بهینه سازی و کاهش مصرف آب در شست و شو می باشد که با فشار بالا و کاهش خروجی به سرعت و کوتاه ترین زمان نظافت انجام می شود. همچنین صرفه جویی در مصرف انرژی با وجود استفاده از تنظیمات فناوری ECO برای بهینه سازی دور موتور با انتخاب مناسب فشار و مصرف انرژی شده است. یکی دیگر از محاسن کارواش های حرفه ای و قدرتمند برند کارشر ارائه لوازم جانبی مانند نازل های مختلف برای افزایش کارایی این دستگاه ها است. امکانات جذابی که به کارواش های جدید کرشر اضافه شده دسته فول کنترل برای تنظیم پاشش و فشار مواد شوینده است.به طور کلی تمام کارواش های خانگی کارشر قابلیت پاشش شوینده را دارند.

انواع مختلف کارواش خانگی کارشر و کارواش صنعتی کارچر با مناسب ترین قیمت بازار همراه با گارانتی 12 ماهه معتبر و 10 سال خدمات پس از فروش در ابزارمارکت ارائه شده است.

بیشتر...
کمتر...
از آخرین تخفیف های ابزارمارکت مطلع شوید