ارسال رایگان سفارش
سفارش‌های بالای 2 میلیون تومان
ارسال رایگان سفارش

جستجو برای این ترکیب از فیلترها با هیچ کالایی هم‌خوانی نداشت.

تلاش کنید:

- تعدادی از فیلتر ها را حذف کنید.

- در جستجو از عبارت‌های متداول‌تر استفاده کنید.

{{_translate.BLOCKS_PRODUCTS_PROMOTIONS_FINISHED_RIBBON_TEXT}}
تخفیف
روز و : ساعت و : دقیقه و : ثانیه
فروش ویژه به اتمام رسید!
{{$_product.title}}

.
{{_defines.currency.sign}}
.
{{_translate.CALL_FOR_PRICE}}
{{_translate.STOP_PRODUCTION}}
{{_translate.NOT_AVAILABLE}}
مجموع نتایج :

پیچ گوشتی بادی رونیکس

پیچ گوشتی بادی، وسیله‌ای است که انرژی مورد نیاز خود را از هوای فشرده تأمین می‌کند. از این پیچ گوشتی بیشتر در خطوط مونتاژ استفاده می‌شود. این دستگاه به کارگر این امکان را می‌دهد که در مدت زمان کمی، پیچ‌های زیادی را بدون حرکت دادن بازو و صرف انرژی زیاد، در محل خود قرار دهد. پیچ گوشتی‌های بادی، مانند دیگر پیج گوشتی‌ها، دارای دو نوع زاویه‌دار و بدون زاویه هستند. پیچ گوشتی زاویه‌دار، معمولاً در مونتاژ قطعات پلاستیکی، چوبی، الکترونیکی و اسباب‌بازی‌ها استفاده می‌شود؛ و برای این کار حتما باید یک پیچ گوشتی بادی با کیفیت مناسب داشت که پیشنهاد ابزار مارکت پیچ گوشتی بادی رونیکس می باشد.

مهم ترین ویژگی های انواع پیچ گوشتی بادی رونیکس

پیچ گوشتی بادی های رونیکس بسیار با کیفیت و بر اساس استانداردهای روز دنیا ساخته شده اند و طراحی ارگونومیک و دسته سبک دارند که از خستگی دست جلوگیری می کنند و دارای قابلیت راست گرد و چپ گرد هستند و امکان تنظیم گشتاور از روی دستگاه را دارند و ضمانت اصالت و سلامت کالا نیز خود یکی از مهم ترین ویژگی پیچ گوشتی های رونیکس است.

خرید پیچ گوشتی رونیکس بادی از ابزار مارکت 

امروزه در بازار انواع مختلف پیچ بند بادی رونیکس وجود دارد که با مراجعه به سایت ابزار مارکت به راحتی می توانید انواع پیچ گوشتی بادی رونیکس را با کمک کارشناسان مجرب ابزار مارکت با بهترین قیمت و ارسال فوری خریداری نمایید.

بیشتر...
کمتر...
از آخرین تخفیف های ابزارمارکت مطلع شوید