ارسال رایگان سفارش
سفارش‌های بالای 2 میلیون تومان
ارسال رایگان سفارش

جستجو برای این ترکیب از فیلترها با هیچ کالایی هم‌خوانی نداشت.

تلاش کنید:

- تعدادی از فیلتر ها را حذف کنید.

- در جستجو از عبارت‌های متداول‌تر استفاده کنید.

{{_translate.BLOCKS_PRODUCTS_PROMOTIONS_FINISHED_RIBBON_TEXT}}
تخفیف
روز و : ساعت و : دقیقه و : ثانیه
فروش ویژه به اتمام رسید!
{{$_product.title}}

.
{{_defines.currency.sign}}
.
{{_translate.CALL_FOR_PRICE}}
{{_translate.STOP_PRODUCTION}}
{{_translate.NOT_AVAILABLE}}
مجموع نتایج :

منگنه کوب بادی رونیکس

 دستگاه منگنه کوب بادی رونیکس در صنایع چوبی، نجاری، در و پنجره سازی و کابینت سازی و ... یا در انواع فعالیت های نصب و اتصال و بسته بندی، بسیار پرکاربرد می باشد  و مورد توجه اغلب فعالان صنایع مختلف قرار گرفته اند زیرا با صرف هزینه کمتر و استهلاک پایین تر، بسیار قدرتمند تر هستند و عمر طولانی تری دارند.

منگنه کوب بادی رونیکس بهترین در بازار

منگنه کوب های بادی رونیکس دارای جثه و وزن بسیار کمی هستند که استفاده از آنها را در شرایط و محیط های مختلف را بسیار آسان و بی رنج نموده است و روکش آنها پلاستیک تزریقی بوده و دسته آن از نوع ضد تعریق و ضد لغزش می باشد و علاوه بر عدم ایجاد حس خستگی در دست کاربر، به آسانی از دسته جدا می شود و فرم خود را از دست نمی دهد. همچنین خشاب این دستگاه سپر ضد ضربه دارد که باعث محافظت از دست کاربر و نگهداری از خود خشاب در برابر آسیب های احتمالی می شود. قفل تعویض سوزن ها، از آسیب دست هنگام باز و بسته کردن خشاب ها جلوگیری می کند.

خرید با بهترین قیمت منگنه کوب بادی رونیکس از ابزار مارکت

ابزار مارکت سایت تخصصی خرید ابزار آلات به صورت آنلاین می باشد که با مراجعه به این سایت میتوانید بهترین مارک منگنه کوب بادی را به صورت ارسال فوری، ضمانت بازگشت کالا، ضمانت اصالت و سلامت کالا، پشتیبانی کادر مجرب فروش خریداری نمایید.

بیشتر...
کمتر...
از آخرین تخفیف های ابزارمارکت مطلع شوید