ارسال رایگان سفارش
سفارش‌های بالای 2 میلیون تومان
ارسال رایگان سفارش

جستجو برای این ترکیب از فیلترها با هیچ کالایی هم‌خوانی نداشت.

تلاش کنید:

- تعدادی از فیلتر ها را حذف کنید.

- در جستجو از عبارت‌های متداول‌تر استفاده کنید.

{{_translate.BLOCKS_PRODUCTS_PROMOTIONS_FINISHED_RIBBON_TEXT}}
تخفیف
روز و : ساعت و : دقیقه و : ثانیه
فروش ویژه به اتمام رسید!
{{$_product.title}}

.
{{_defines.currency.sign}}
.
{{_translate.CALL_FOR_PRICE}}
{{_translate.STOP_PRODUCTION}}
{{_translate.NOT_AVAILABLE}}
مجموع نتایج :

خرید اتو لوله کشی رونیکس

اتو لوله یا به اصطلاح اتو جوش لوله سبز وسیله ای است برای انجام لوله کشی لوله های سبز یا پلیمری یا به بیان عامیانه لوله های پلاستیکی. این کار با ایجاد حرارت و ذوب سطحی در دو سر لوله یا اتصالات انجام می‌شود. ودستگاه اتو لوله سبز، دستگاهی است که از آن برای اتصال انواع لوله‌های سبز استفاده می‌شود همان طور که گفته شد، کاربرد اتو لوله در عمل لوله کشی، برای وصل کردن لوله ها به یکدیگر می باشد. به این صورت که لوله را از قالب ماده به دستگاه وارد می کنند و از قالب نر برای حرارت دهی و متصل کردن لوله استفاده می شود. بنابراین این دستگاه یکی از مهم ترین ابزارهای لوله کشی می باشد و چنانچه از این دستگاه به طور دائم استفاده می کنید مجموعه ابزار مارکت به شما اتو لوله کشی رونیکس را با ویژگی های متفاوت تری معرفی می کند.

ویژگی های اتو لوله های رونیکس

 با خرید اتو لوله کشی رونیکس می توانید از ویژگی های مثبت این برند اتو لوله کشی مانند کاهش چشمگیر انتقال حرارت بین دو قسمت و جلوگیری از اتلاف انرژی حرارتی حین کارکرد، سیستم حرارتی پیشرفته ، مجهز به عایق مدور بسیار قوی در قسمت اتصال راکت حرارتی به بدنه،  همراه با حرارت مناسب و یکنواخت حین انجام اتصالات، مجهز به چراغ قرمز هشدار و تضمین اصالت و کیفیت کالا بهره مند شوید.

خرید با بهترین قیمت اتولوله کشی رونیکس از ابزار مارکت

امید است همراهان ابزار مارکت پس از آشنایی و شناخت کامل از اتو لوله سبز رونیکس اقدام به خرید با بهترین قیمت اتو لوله کشی رونیکس نمایند و آنچه لازم است ذکر شود همراهی ابزار مارکت ( سایت خرید ابزارآلات به صورت آنلاین) در کنار مشتریان می باشد و در قالب همراهی پشتیبانان فروش و پاسخگویی در تمام اپلیکیشن های ارتباط جمعی تعریف شده است.

بیشتر...
کمتر...
از آخرین تخفیف های ابزارمارکت مطلع شوید