ارسال رایگان سفارش
سفارش‌های بالای 2 میلیون تومان
ارسال رایگان سفارش

جستجو برای این ترکیب از فیلترها با هیچ کالایی هم‌خوانی نداشت.

تلاش کنید:

- تعدادی از فیلتر ها را حذف کنید.

- در جستجو از عبارت‌های متداول‌تر استفاده کنید.

{{_translate.BLOCKS_PRODUCTS_PROMOTIONS_FINISHED_RIBBON_TEXT}}
تخفیف
روز و : ساعت و : دقیقه و : ثانیه
فروش ویژه به اتمام رسید!
{{$_product.title}}

.
{{_defines.currency.sign}}
.
{{_translate.CALL_FOR_PRICE}}
{{_translate.STOP_PRODUCTION}}
{{_translate.NOT_AVAILABLE}}
مجموع نتایج :

روغن دان رونیکس

در بسیاری مواقع لوازمی که مورد استفاده قرار می گیرند چون قطعات متحرکی مانند بلبرینگ، یاتاقان، محور و ... دارند پس از مدتی دچار مشکل شده و در حین کار سرو صدا ایجاد می کنند که لازم است هر از گاهی مورد بازبینی قرار بگیرند و نیازمند استفاده از روغن شوند. شرکت رونیکس نیز یکی از این شرکت هاست که در زمینه تولید روغن دان فعالیت گسترده ای دارد و روغن دان هایی در ظرفیت های مختلف روانه بازار کرده است.

در روغن دان رونیکس کیفیت روغن به هیچ وجه در آن کاهش پیدا نمی کند و فشار خروجی روغن در آن کم نمی شود. دارای بدنه ای مقاوم و آب بندی شده برای جلوگیری از نشتی روغن و تولید شده از جنس مرغوب ورق فولادی با روکش تیتانیومی با عمری طولانی است. روکش کروم ضد زنگ به کار رفته در قسمت داخلی مخزن از ورود هر گونه ناخالصی به داخل مایع ممانعت می کند. دارای مکانیزم صنعتی پمپاژ جهت افزایش قدرت مکش و فشار خروجی بیشتر روغن است.

قیمت از مهم ترین فاکتورهای انتخاب و خرید یک ابزار بوده است و ابزار مارکت این امکان را برای همگان میسر ساخته که به صورت آنلاین با کمک کارشناسان مجرب فروش اقدام به خرید انواع روغن دان رونیکس با بهترین قیمت نمایید.

 

بیشتر...
کمتر...
از آخرین تخفیف های ابزارمارکت مطلع شوید