ارسال رایگان سفارش
سفارش‌های بالای یک میلیون تومان
ارسال رایگان سفارش

جستجو برای این ترکیب از فیلترها با هیچ کالایی هم‌خوانی نداشت.

تلاش کنید:

- تعدادی از فیلتر ها را حذف کنید.

- در جستجو از عبارت‌های متداول‌تر استفاده کنید.

{{_translate.BLOCKS_PRODUCTS_PROMOTIONS_FINISHED_RIBBON_TEXT}}
ساعت و : دقیقه و : ثانیه
فروش ویژه به اتمام رسید!
{{$_product.title}}
{{_translate.PRODUCT_ACTION_ADD_TO_BASKET}}
{{_translate.PRODUCT_ACTION_ADD_TO_BASKET}}

٪
{{_defines.currency.sign}}
{{_translate.CALL_FOR_PRICE}}
{{_translate.STOP_PRODUCTION}}
{{_translate.NOT_AVAILABLE}}
مجموع نتایج :

اره عمود بر ( اره چکشی ) آروا

کمپانی پرآوازه آروا نیز دست به تولید و توزیع انواع اره عمود بر با کیفیت مطلوب زده است. به جرات می توان گفت همه اره عمود برهای آروا مجهز به دیمر برای کنترل و تنظیم سرعت هستند که برای بسیاری از استادکاران داشتن این آپشن روی دستگاهشان خیل مهم است چون با تنظیم دیمر در سرعت های مختلف می توانند از اره چکشی برای مصارف متعدد بهره مند شوند. یکی از محاسن اره عمودبر های آروا طراحی خاص و ارگونومیک دسته با پوشش ضد تعریق و ضد لغزش است که باعث می‌شود در حین کار با عمود برها، دستگاه از دستتان لیز نخورد و مناسب استفاده طولانی مدت بدون ایجاد کوچکترین خستگی برای کاربر هستند . قفل‌ کن کلید روشن و خاموش نیز از ویژگی های مهم اره عمودبرهای آروا است که با فشردن آن، می‌توان به صورت مداوم از دستگاه استفاده کرد.
طراحی بدنه این دستگاه ها به گونه ای است که چرخش هوا داخل ابزار به خوبی صورت میگیرد که مانع ایجاد حرارت و باعث خنک ماندن قطعات داخلی دستگاه و در نهایت منجر به افزایش طول عمر آن می‌شود. امکان نصب بادپاش روی اره وجود دارد که با کمک آن می توان خاک اره و گرد و غبار درون ابزار و تیغه را به راحتی زدود.
برای خرید انواع اره عمود بر آروا با بهترین قیمت می توانید از طریق وبسایت ابزارمارکت اقدام نمایید در این قسمت تمام این محصولات قابل مشاهده، مقایسه و بررسی هستند.
بیشتر...
کمتر...
از آخرین تخفیف های ابزارمارکت مطلع شوید