ارسال رایگان سفارش
سفارش‌های بالای 2 میلیون تومان
ارسال رایگان سفارش

جستجو برای این ترکیب از فیلترها با هیچ کالایی هم‌خوانی نداشت.

تلاش کنید:

- تعدادی از فیلتر ها را حذف کنید.

- در جستجو از عبارت‌های متداول‌تر استفاده کنید.

{{_translate.BLOCKS_PRODUCTS_PROMOTIONS_FINISHED_RIBBON_TEXT}}
تخفیف
روز و : ساعت و : دقیقه و : ثانیه
فروش ویژه به اتمام رسید!
{{$_product.title}}

.
{{_defines.currency.sign}}
.
{{_translate.CALL_FOR_PRICE}}
{{_translate.STOP_PRODUCTION}}
{{_translate.NOT_AVAILABLE}}
مجموع نتایج :

تفنگ چسب حرارتی رونیکس

چسب های حرارتی که به آنها چسب تفنگی نیز گفته می شود از تجهیزاتی هستند که در هر خانه و کارگاهی مورد استفاده قرار می گیرند. این چسب ها دارای ساختاری لوله ای شکل و جامد هستند که استفاده از آنها نیازمند دستگاهی به نام تفنگ چسب حرارتی می باشد. البته لازم به ذکر است که شرکت رونیکس مدل های مختلفی از این دستگاه را تولید کرده است که توان های مختلفی دارند و در مصارف گوناگون مورد استفاده قرار می گیرند که در ادامه به توضیح آنان می پردازیم.

تفنگ چسب های حرارتی رونیکس دارای توان بالایی هستند  و می توانددر هر دقیقه به میزان 14 تا 16 گرم چسب را ذوب کنند؛  بسیار سبک و کم حجم هستند.  المنت های چسب حرارتی رونیکس بسیار سریع گرم شده و برای گرم شدن به مدت زمانی معادل 3 الی 5 دقیقه زمان نیاز است. از این دستگاه ها برای چسباندن چوب، کاغذ، پلاستیک، سرامیک و ... استفاده می شود. بدنه ارگونومیک و خوش دست تفنگ چسب های حرارتی رونیکس از بدنه ارگونومیک و خوش دستی برخوردار هستند که از خستگی دست در ساعت های طولانی کار جلوگیری می کند. لازم به ذکر است که چسب های حرارتی رونیکس دارای پایه فلزی تاشو هستند و طول سیم مناسب آنها جهت کار در هر شرایطی مناسب هستند.

با کمک ابزار مارکت خواهید توانست با بهترین قیمت دستگاه چسب حرارتی تفنگی رونیکس را همراه با ارسال فوری، ضمانت اصالت و سلامت کالا خریداری نمایید.

بیشتر...
کمتر...
از آخرین تخفیف های ابزارمارکت مطلع شوید