در حال ایجاد پی دی اف برای شما هستیم، لطفاً منتظر بمانید..
در حال ایجاد فایل اکسل برای شما هستیم، لطفاً منتظر بمانید..
ارسال رایگان سفارش
سفارش‌های بالای ۳۰۰ هزار تومان
ارسال رایگان سفارش

جستجو برای این ترکیب از فیلترها با هیچ کالایی هم‌خوانی نداشت.

تلاش کنید:

- تعدادی از فیلتر ها را حذف کنید.

- در جستجو از عبارت‌های متداول‌تر استفاده کنید.

ساعت و : دقیقه و : ثانیه
فروش ویژه به اتمام رسید!
{{$_product.title}}
{{_translate.PRODUCT_ACTION_ADD_TO_BASKET}}
{{_translate.PRODUCT_ACTION_ADD_TO_BASKET}}

٪
{{_defines.currency.sign}}
{{_translate.CALL_FOR_PRICE}}
{{_translate.STOP_PRODUCTION}}
{{_translate.NOT_AVAILABLE}}
مجموع نتایج :

چسب رونیکس 

چسب ماده ای چسبناک است که برای اتصال قطعات مختلف استفاده می شود و چسب ها معمولا مایع هستند و با انتخاب یک چسب مناسب، قطعاتی از جنس های مختلف به یکدیگر متصل می شوند. مقاومت چسبکاری به دو عامل چسبندگی سطوح چسبکاری و نیروی بین مولکولی چسب انتخاب شده، وابسته است.

شکل ابتدایی چسب ها از صمغ درخت ها به دست می آمد و بعد از آنکه بشر از چسب استفاده کرد و به فواید آن پی برد ترغیب به ایجاد مدل چسب های جدید گردید. و به مرورو زمان چسب ها از مواد بیشتری مانند موم و سریش و ... درست شدند. بعد از آن چسب ها از شاخ، سم، استخوان و پوست حیوانان و ماهی ها به وجود آمدند که توانستند بخش عظیمی از نیازهای بشر را بر طرف کنند و تا اوایل قرن نوزدهم به همین منوال طی شد و با پیشرفت علم و افزایش آگاهی بشر نسبت به علوم های مختلف چسب های شیمیایی به وجود آمدند تا اینکه امروز انواع چسب های شیمیایی به وفور وجود دارند مانند چسب انواع فلزات سبک، ورق ها، لوله ها، چوب، چرم و ... که با کیفیت هر چه بالاتر به یکدیگر متصل می گردند. و کارخانه های زیادی اقدام به تولید چسب نموده اند که شرکت رونیکس نیز ارائه دهنده انواع چسب مانند چسب 123، چسب آکواریوم در این بازار سهم قابل توجهی را دارد.

خرید انواع چسب رونیکس از ابزار مارکت

ابزار مارکت سایت تخصصی خرید ابزار آلات به صورت آنلاین می باشد که با مراجعه به این سایت در قسمت ابزارهای دستی و عمومی می توانید چسب های رونیکس را با مناسب ترین قیمت خریداری نمایید.

 

بیشتر...
کمتر...
از آخرین تخفیف های ابزارمارکت مطلع شوید