ارسال رایگان سفارش
سفارش‌های بالای 2 میلیون تومان
ارسال رایگان سفارش

جستجو برای این ترکیب از فیلترها با هیچ کالایی هم‌خوانی نداشت.

تلاش کنید:

- تعدادی از فیلتر ها را حذف کنید.

- در جستجو از عبارت‌های متداول‌تر استفاده کنید.

{{_translate.BLOCKS_PRODUCTS_PROMOTIONS_FINISHED_RIBBON_TEXT}}
تخفیف
روز و : ساعت و : دقیقه و : ثانیه
فروش ویژه به اتمام رسید!
{{$_product.title}}

.
{{_defines.currency.sign}}
.
{{_translate.CALL_FOR_PRICE}}
{{_translate.STOP_PRODUCTION}}
{{_translate.NOT_AVAILABLE}}
مجموع نتایج :

بکس برقی و بکس شارژی رونیکس

بکس برقی و شارژی نوعی ابزار است که از آن برای باز و بسته کردن انواع پیچ و مهره با شکل های مختلف استفاده می شود و انواع مختلفی دارند ولی تا حد زیادی همه آنها به صورت یکسان عمل می کنند. بکس برقی دارای قدرت و سرعت زیادی است. بکس های برقی و شارژی از دور آزاد بیشتری برخوردار هستند.

بکس برقی رونیکس از بهترین های موجود در بازار است و می توان از این برند در پروژه های کوچک و بزرگ صنعتی استفاده کرد. در کارگاه های ساختمانی و راه سازی، تعمیرگاه خودرو، نصب دکور و قفسه و.... از بکس برقی رونیکس استفاده زیادی می شود و نسبت به انواع دیگر بکس برقی با برندهای متفاوت از قیمت مناسب تری برخوردار هستند. بکس های برقی رونیکس ترکمتر ندارند و از تکنولوژی shat off بهره می برند. این تکنولوژی بدین معنی است که دیگر نیازی به تنظیم قدرت برای بستن پیچ نیست و هنگامی که پیچ در حالت بستن به انتها می رسد، دستگاه  اصطلاحا رد می کند و به صورت آزاد می چرخد. باز کردن پیچ خصوصا زمانی که زنگ زده یا خراب می باشد کار بسیار سختی است. 

ویژگی های بکس برقی و شارژی رونیکس

 بکس برقی و شارژی رونیکس بسیار با کیفیت و مجهز به موتور پر قدرت و کلید تنظیم سرعت ضد گرد و غبار می باشد و قابلیت چرخش در دو جهت راست گرد و چپ گرد را دارد  و بلبرینگ های مستحکم ژاپنی و کاربری آسان همراه با گارانتی و اصالت کالا و خدمات پس از فروش مادام العمر از مهم ترین ویژگی های این ابزار هستند.

خرید بکس برقی و بکس شارژی رونیکس از ابزار مارکت

شما می توانید از طریق سایت شرکت ابزار مارکت اقدام به خرید انواع بکس برقی و شارژی نمایید و این شرکت با پشتیبانی کارشناسی رایگان به مشتریان عزیز  همراه با ارائه ضمانت و اصالت کالا سعی در ارائه خدمات بهتر می نماید.

 

بیشتر...
کمتر...
از آخرین تخفیف های ابزارمارکت مطلع شوید