ارسال رایگان سفارش
سفارش‌های بالای 2 میلیون تومان
ارسال رایگان سفارش

جستجو برای این ترکیب از فیلترها با هیچ کالایی هم‌خوانی نداشت.

تلاش کنید:

- تعدادی از فیلتر ها را حذف کنید.

- در جستجو از عبارت‌های متداول‌تر استفاده کنید.

{{_translate.BLOCKS_PRODUCTS_PROMOTIONS_FINISHED_RIBBON_TEXT}}
تخفیف
روز و : ساعت و : دقیقه و : ثانیه
فروش ویژه به اتمام رسید!
{{$_product.title}}

.
{{_defines.currency.sign}}
.
{{_translate.CALL_FOR_PRICE}}
{{_translate.STOP_PRODUCTION}}
{{_translate.NOT_AVAILABLE}}
مجموع نتایج :

خرید انبر دست رونیکس 

انسان ها هزاران سال است که کار با فولاد و فلزات  را می دانند و برای انجام کار با فلزات نیازمند ابزاری مانند انبر دست هستند تا با آن بتوانند از مواد داغ و مذاب استفاده کنند. انبر دست ها ابزاری هستند که از دو اهرم با یک محور تشکیل شده‌اند که دارای طراحی های گوناگون برای کارهای مختلف مانند کارهای الکترونیکی، لوله‌کشی، سیم‌کشی و حتی نعل کردن اسب و ... می باشد. در واقع طیف وسیعی از وسایل در خانواده انبردست‌ها قرار می‌گیرند و کارهایی از جمله لخت‌کردن و بریدن انواع سیم برق تا گرفتن وسایل و بریدن و خرد کردن آنها را انجام می‌دهند. انبر دست رونیکس از فولاد فورج سخت کاری شده از جنس کروم است که مقاومت بالایی در شرایط تحت فشار دارد و مانع از خوردگی آنها می شود که سبب افزایش طول عمر انبر دست می شود طراحی ارگونومیک انبر دست رونیکس سبب کاربری آسان برای مدت زمان طولانی شده است و از ویژگی های این انبر دست می توان به دسته مقاوم با روکش ضد لغزش اشاره کرد که باعث راحتی بیشتر و کاهش خستگی دست می شود و فک های قدرتمند انبر دست رونیکس موجب گرفتن دقیق و حداکثر کنترل بر روی ابزار می شود و لبه های برش این ابزار جهت یکنواختی برش و بهبود عملکرد توسط دستگاه های CNC تولید شده اند.

ویژگی های مهم انواع انبر دست رونیکس

ویژگی های مهمی که در انواع انبردست رونیکس باید در نظر بگیریم عبارتند از:

الف) جنس و کیفیت مواد اولیه: مواد استفاده شده در ساخت انبردست هم از جهت دوام و عمر آن و هم از جهت اینکه بتواند نیروی لازم را به شیء مورد نظر وارد کند، اهمیت دارد. انبردست های امروزی معمولاً از ترکیب آلیاژ های مختلف با فولاد ساخته می شوند. یکی از این ترکیب ها که باعث استحکام و بالا بردن عمر انبردست می شود، ترکیب کروم وانادیوم با فولاد است و علاوه بر آن باعث می‌شود که این ابزار در برابر خوردگی و زنگ‌زدگی نیز مقاوم باشد.

ب) شکل ظاهری انبردست ها و یا به اصطلاح ارگونومی: انبردست باید استاندارد ساخته شود؛ چه از نظر مواد به کار رفته و چه از نظر شکل و اندازه ظاهری دسته و نوک (یا همان فک‌ها) که باید هماهنگی با یکدیگر داشته باشند و متناسب با فرم دست انسان ساخته شده باشد.

ج) روکش دسته ها: روکش دسته ها باید از مواد با کیفیت و استاندارد تهیه شده باشد و متناسب با فرم دست انسان شکل داده شده باشد تا مانع از لغزش آن‌ در دست شود و باید بتوان با کمترین نیرو بیشترین کارایی را از آن حاصل کرد.

بهترین قیمت انبر دست رونیکس در ابزار مارکت

با کمک ابزار مارکت خواهید توانست انواع انبر دست رونیکس را به صورت آنلاین همراه با ارسال فوری و کمک مشاوران مجرب جهت انتخاب بهتر و تضمین سلامت و اصالت کالا خریداری نمایید.

 

 

بیشتر...
کمتر...
از آخرین تخفیف های ابزارمارکت مطلع شوید