ارسال رایگان سفارش
سفارش‌های بالای 2 میلیون تومان
ارسال رایگان سفارش

جستجو برای این ترکیب از فیلترها با هیچ کالایی هم‌خوانی نداشت.

تلاش کنید:

- تعدادی از فیلتر ها را حذف کنید.

- در جستجو از عبارت‌های متداول‌تر استفاده کنید.

{{_translate.BLOCKS_PRODUCTS_PROMOTIONS_FINISHED_RIBBON_TEXT}}
روز و : ساعت و : دقیقه و : ثانیه
فروش ویژه به اتمام رسید!
{{$_product.title}}

.
٪
{{_defines.currency.sign}}
.
{{_translate.CALL_FOR_PRICE}}
{{_translate.STOP_PRODUCTION}}
{{_translate.NOT_AVAILABLE}}
مجموع نتایج :

کولیس آکاد

کولیس ابزاری برای سنجش دقیق قطعات و تجهیزات به شمار می رود. با توجه به حساسیت کاری که این ابزار دارد ارائه محصولی که بتواند ویژگی بیان شده را به راحتی پیاده سازی کند بسیار مهم است. کمپانی آکاد از سازندگان مطرح ابزارهای اندازه گیری دقیق و یکی از موفق‌ ترین برند‌ها در تولید کولیس می‌ باشد. توجه به طراحی مطابق با آخرین متدهای روز دنیا در کنار کیفیت بالا و قیمت مناسب باعث محبوبیت کولیس های Accud ( آکاد) در بین مصرف کنندگان شده است.
با توجه به ماهیت ساخت کولیس و تاثیر گذار بودن این ابزار در پروژه های بزرگ که در صورت کالیبره نبودن صدمات جبران ناپذیر زیادی را از نظر مالی به مجموعه وارد می کند به همین منظور پیشنهاد میکنیم در هنگام خرید در وهله ی اول نیاز های فنی خود و قابلیت های محصول مورد نظر مانند دقت، دامنه مورد اندازه گیری، نوع سنجش، مدل کولیس، کالیبره بودن و... را مشاهده نمائید و در نظر داشته باشید و سپس به قیمت کولیس توجه کنید.
خرید انواع کولیس آکاد با تخفیف و شرایط ویژه در ابزارمارکت برای شما عزیزان مهیا شده است همچنین تضمین مرجوعی کالا در صورت کالیبره نشدن امتیازی است که این مجموعه برای کاربرانش در نظر گرفته تا در صورت بروز مشکلات احتمالی به راحتی بتوانند کالای خریداری شده خود را تعویض نمایند.
 
بیشتر...
کمتر...
از آخرین تخفیف های ابزارمارکت مطلع شوید