ارسال رایگان سفارش
سفارش‌های بالای ۳۰۰ هزار تومان
ارسال رایگان سفارش

جستجو برای این ترکیب از فیلترها با هیچ کالایی هم‌خوانی نداشت.

تلاش کنید:

- تعدادی از فیلتر ها را حذف کنید.

- در جستجو از عبارت‌های متداول‌تر استفاده کنید.

{{_translate.BLOCKS_PRODUCTS_PROMOTIONS_FINISHED_RIBBON_TEXT}}
ساعت و : دقیقه و : ثانیه
فروش ویژه به اتمام رسید!
{{$_product.title}}
{{_translate.PRODUCT_ACTION_ADD_TO_BASKET}}
{{_translate.PRODUCT_ACTION_ADD_TO_BASKET}}

٪
{{_defines.currency.sign}}
{{_translate.CALL_FOR_PRICE}}
{{_translate.STOP_PRODUCTION}}
{{_translate.NOT_AVAILABLE}}
مجموع نتایج :

مینی فرز ( مینی سنگ ) توسن

مینی فرزهای توسن تولید شده توسط کمپانی توسن با بهترین متریال که نوید کیفیت و طول عمر این دستگاه ها را می دهد علاوه بر کیفیت، قیمت آن ها بسیار مقرون به صرفه می باشد. سرعت و کارایی بالا همراه با قدرت مناسب محصولات منجر شده تا برای مصارف آهنگری، خانگی، عمومی و صنعتی بسیار پرکاربرد باشند. ابعاد کوچک و موزون سنگ فرزهای توسن به شما این اجازه را می دهد تا بتوانید از آن در هر کجا که می خواهید استفاده کنید زیرا کم حجم بودن دستگاه در مواقع لزوم به باریک ترین شیار ها نفوذ می کند. خصوصیت منحصر به فرد دیگر آنها استفاده از دسته های ضد لرزش و ارگونومیک است که می تواند در هر دو سمت بدنه دستگاه متصل شود و از میزان انتقال لرزش به دست در هنگام کار جلوگیری کند. 

استفاده از کابل برق هایی با طول بلند که در صورت در دسترس نبودن پریز کمک حال کاربر می شود و روکش ضخیم و انعطاف پذیر که مانع از آسیب و تا شدن سیم میشود از ویژگی های این ابزارهاست همچنین وجود شیار هایی برای جریان هوا به موتور به منظور خنک نگه داشتن آن و شیار هایی که در جلو بدنه دستگاه که باد گرم موتور را خارج می کند که همه این ها از وجود سیستم تهویه ای هوشمند خبر می دهد که در درون مینی فرز توسن طراحی و بکار گرفته شده است و باعث افزایش عمر دستگاه می شود.

تنوع بسیار زیادی از این محصولات توسط ابزارمارکت ارائه شده است تا شما عزیزان علاوه بر خرید انواع مینی فرز توسن با مناسب ترین قیمت ممکن در بازار از ارسال رایگان نیز برخوردار شوید.

 

 

 

 

 

بیشتر...
کمتر...
از آخرین تخفیف های ابزارمارکت مطلع شوید