ارسال رایگان سفارش
سفارش‌های بالای ۳۰۰ هزار تومان
ارسال رایگان سفارش

جستجو برای این ترکیب از فیلترها با هیچ کالایی هم‌خوانی نداشت.

تلاش کنید:

- تعدادی از فیلتر ها را حذف کنید.

- در جستجو از عبارت‌های متداول‌تر استفاده کنید.

{{_translate.BLOCKS_PRODUCTS_PROMOTIONS_FINISHED_RIBBON_TEXT}}
ساعت و : دقیقه و : ثانیه
فروش ویژه به اتمام رسید!
{{$_product.title}}
{{_translate.PRODUCT_ACTION_ADD_TO_BASKET}}
{{_translate.PRODUCT_ACTION_ADD_TO_BASKET}}

٪
{{_defines.currency.sign}}
{{_translate.CALL_FOR_PRICE}}
{{_translate.STOP_PRODUCTION}}
{{_translate.NOT_AVAILABLE}}
مجموع نتایج :

کمپرسور باد محک

کمپرسورهای صنعتی محک ساخت ایران هستند این دستگاه های حرفه ای قابلیت این را دارند که به صورت مداوم 4 ساعت روشن بمانند و بعد از 30 دقیقه استراحت مجدد راه اندازی شوند. برای استفاده بهینه پمپ بادهای محک توصیه میکنیم کمپرسور باد خود را بر حسب میزان هوای موردنیاز انتخاب نمایید. در واقع تنها 80 درصد ظرفیت هوادهی کمپرسور را به کار گیرید. مثلا اگر دستگاه شما نیاز به هوای 300 لیتر در دقیقه دارد از کمپرسور 350 لیتری استفاده نمایید. به این گونه می توانید در تمام 24 ساعت به صورت مدام کمپرسور هوا را روشن کنید و هوای مورد نیاز دستگاه خود را تامین نمایید.

تمامی کمپرسورهای این برند دارای خصوصیات مشترکی هستند که در ادامه به برخی از آن ها اشاره می کنیم : دارای الکتروموتور با راندمان بالا مناسب برای کار دائم با گرید انرژی B، استفاده از پوشش رنگ پودری الکترواستاتیک با کیفیت بالا، به کار گیری از بهترین متریال برای ورق مخازن بدون داشتن درز، ضمانت یک ساله تمام قطعات مربوط به کمپرسور باد، استفاده از اتصالات به صورت پیچ و مهره ای به منظور سادگی در تعمیرات قطعات، استفاده از مرغوب ترین نوع محافط و ریل در کمپرسور، به کارگیری الکتروموتور و سیلندر با توانی بالاتر از مخزن.

در حال حاضر انواع پمپ بادهای محک با ظرفیت مخازن و قدرت موتور متفاوت با کارایی های متعدد توسط ابزارمارکت با مناسب ترین قیمت با تخفیف بی نظیر قابل ارائه به شما عزیزان می باشد. 

بیشتر...
کمتر...
از آخرین تخفیف های ابزارمارکت مطلع شوید