ارسال رایگان سفارش
سفارش‌های بالای 2 میلیون تومان
ارسال رایگان سفارش

جستجو برای این ترکیب از فیلترها با هیچ کالایی هم‌خوانی نداشت.

تلاش کنید:

- تعدادی از فیلتر ها را حذف کنید.

- در جستجو از عبارت‌های متداول‌تر استفاده کنید.

{{_translate.BLOCKS_PRODUCTS_PROMOTIONS_FINISHED_RIBBON_TEXT}}
روز و : ساعت و : دقیقه و : ثانیه
فروش ویژه به اتمام رسید!
{{$_product.title}}

.
٪
{{_defines.currency.sign}}
.
{{_translate.CALL_FOR_PRICE}}
{{_translate.STOP_PRODUCTION}}
{{_translate.NOT_AVAILABLE}}
مجموع نتایج :

کمپرسور باد هیوندای

یکی از تولید کنندگان حرفه ای کمپرسور باد شرکت هیوندای است که علاوه بر کیفیت مطلوب این محصولات قیمت کمپرسور باد هیوندای جز ویژگی های مثبت آن هاست که بسیار مقرون به صرفه است. ساخت و طراحی این دستگاه ها کاملا فکر شده صورت گرفته است به طوری که اغلب دو چرخ بزرگ از جنس فلزی و ضدضربه و مقاوم که به مرور زمان پنچر نمی شود در بخش پایین مخزن استفاده شده و به کمک شاسی آهنی به مخزن جوش داده شده همچنین استفاده از دسته عصایی برای حمل و جابجایی آسان این محصولات به ویژه برای استفاده افرادی که در مراکز بهداشتی و یا دکوراسیون کارانی و ... که برای انجام پروژه های خود مجبورند دستگاه را به صورت حضوری با خود به پروژه ببرند، مناسب است. از دیگر امتیازاتی که می توان برای کمپرسور هوا هیوندای عنوان کرد مدت زمان کوتاه پر شدن مخزن آن ها است که در طولانی ترین حالت ممکن 3 الی 4 دقیقه خواهد بود. در صورتی که مخزن کاملا تخلیه شده باشد در عرض 4 دقیقه تمامی حجم پر می شود و می توانید شروع به کار کنید.

با توجه به بدنه مقاوم و به کار بردن از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت در تولید پمپ های بادی هیوندای فرسایش و استهلاک موتور نیز به واسطه سیستم حفاظتی دما، تقریبا صفر و اندک است. از ویژگی های بارز این محصولات که برای بسیاری از کاربران این کمپرسورهای باد را خاص نموده است صدای کم آن هاست که قابل استفاده در محیط های سربسته ای است که حضور پمپ هوا در آن جا الزامیست.

خرید انواع کمپرسور باد هیوندای از ابزارمارکت

اگر قصد خرید پمپ بادهای هیوندای را دارید ابزارمارکت مجموعه ای از این دستگاه ها را با قیمت بسیار مناسب در دسترس شما کاربران گرامی قرار داده است که با مشاهده و مقایسه آن ها می توانید محصول مورد نیاز را با تخفیف ویژه خریداری نمایید.

 

 

بیشتر...
کمتر...
از آخرین تخفیف های ابزارمارکت مطلع شوید