ارسال رایگان سفارش
سفارش‌های بالای 2 میلیون تومان
ارسال رایگان سفارش

جستجو برای این ترکیب از فیلترها با هیچ کالایی هم‌خوانی نداشت.

تلاش کنید:

- تعدادی از فیلتر ها را حذف کنید.

- در جستجو از عبارت‌های متداول‌تر استفاده کنید.

{{_translate.BLOCKS_PRODUCTS_PROMOTIONS_FINISHED_RIBBON_TEXT}}
تخفیف
روز و : ساعت و : دقیقه و : ثانیه
فروش ویژه به اتمام رسید!
{{$_product.title}}

.
{{_defines.currency.sign}}
.
{{_translate.CALL_FOR_PRICE}}
{{_translate.STOP_PRODUCTION}}
{{_translate.NOT_AVAILABLE}}
مجموع نتایج :

آچار فرانسه رونیکس 

آچار فرانسه نوعی آچار با زبانه‌ای متحرک می باشد که این ساختار قابلیت استفاده‌ی آن را برای شل و سفت کردن مهره‌ها و پیچ‌ها در سایزهای مختلف  فراهم کرده است. این آچار دارای دو فک ثابت و متحرک می باشد که فک متحرک آن با چرخاندن یک پیچ در وسط ابزار به فک ثابت نزدیک می شود. اما آچار فرانسه رونیکس از بهترین ابزار در نوع خود می باشد و آنچه که این محصول را از سایر رقبا متمایز ساخته را به صورت مختصر شرح خواهیم داد. 

ویژگی های آچار فرانسه رونیکس

 آچار فرانسه رونیکس از فلز با کیفیت تولید شده است که قدرت و دوام بالایی دارد. همچنین فک های این آچار فرانسه از استحکام بالایی بهره مند است که در هنگام فشار بر روی قطعه کار دچار خوردگی نمی شود. این ابزار طبق استاندارد ANSI تولید شده است و طراحی ارگونومیک و وزن مناسب این برند باعث ایجاد کمترین میزان خستگی می باشد و باعث افزایش کاربرد در حین کار می شود  که از آن می توانید به آسانی در محیط های مختلف استفاده کنید. آچار فرانسه رونیکس دارای ابعاد گوناگون می باشد و ظرفیت باز شدن دهانه آن نیز متفاوت است  قابلیت Extra Wide در قسمت فک متحرک جهت باز شدن عریض تر و کاربری موثر بنابراین برای بازکردن انواع پیچ و مهره با ضخامت های متفاوت مناسب است. که این فک ها سخت کاری شده اند و مقاومت بالاتری نسبت به ضربه و پیچش دارند  و این فک ها قابلیت درجه بندی بر اساس سانتیمتر و ایچ در هر دو طرف را دارا می باشد پیچ تنظیم فک متحرک آچار فرانسه رونیکس از بالاترین دقت و کیفیت برخوارد دار است و با تنظیم امکان آسان در اندازه های مختلف امکان در بر گرفتن انواع پیچ و مهره ها با اندازه های مختلف را فراهم می کند. آچار فرانسه رونیکس از فلز با گرید بالا با کیفیت و قدرت و دوام بالا و دارای روکش کروم در قسمت بدنه و فک جهت جلوگیری از زنگ زدگی می باشد.

خرید آچار فرانسه رونیکس از ابزار مارکت

شرکت ابزار مارکت ارائه دهنده انواع آچار قابل تنظیم رونیکس می باشد و شما می توانید با بهترین قیمت انواع ابزار های دستی و عمومی مورد نیاز خود را  خریداری کنید و با خرید از ابزار مارکت  تجربه یک خرید لذت بخش را بدست می آورید.

بیشتر...
کمتر...
از آخرین تخفیف های ابزارمارکت مطلع شوید