فیلتر محصولات
بستن فیلتر

آچار فرانسه| بهترین قیمت آچار فرانسه با مشخصات کامل و عکس| ابزارمارکت

آچار فرانسه

آچار فرانسه کندو 10 اینچ مدل KE-15133آچار فرانسه کندو 10 اینچ مدل KE-15133
آچار فرانسه کندو مدل KE-15134آچار فرانسه کندو مدل KE-15134
آچار فرانسه کنزاکس مدل KWT-4آچار فرانسه کنزاکس مدل KWT-4
آچار فرانسه کنزاکس مدل KWP-3آچار فرانسه کنزاکس مدل KWP-3
آچار فرانسه واستر مدل VASTER 6-24آچار فرانسه واستر مدل VASTER 6-24
سایز آچار
آچار فرانسه واستر سری اسکای مدل SKY412آچار فرانسه واستر سری اسکای مدل SKY412
سایز آچار
آچار فرانسه میلواکی فک پهن مدل 7508
آچار فرانسه میلواکی مدل 482274آچار فرانسه میلواکی مدل 482274
سایز آچار
آچار فرانسه VESAL مدل 100آچار فرانسه VESAL مدل 100
سایز آچار
آچار فرانسه فورس مدل 649آچار فرانسه فورس مدل 649
سایز آچار
آچار فرانسه فورس مدل 649100Aآچار فرانسه فورس مدل 649100A
سایز آچار
آچار فرانسه رونیکس مدل RH-240آچار فرانسه رونیکس مدل RH-240
سایز آچار
آچار فرانسه جانزوی با دسته عایق مدل W27AT
سایز آچار
آچار فرانسه 13 اینچ جانزوی مدل W27AS4
سایز آچار
آچار فرانسه 8 اینچ تیل مدل T200آچار فرانسه تیل مدل T2
سایز آچار
آچار فرانسه ایران پتک مدل EA-1
سایز آچار

آچار فرانسه

آچار فرانسه یک آچار تنظیم شونده  ساده و در عین حال بسیار کاربردی است که مانند دیگر آچارهای تنظیم شونده مانند آچار شلاقی ، آچار لوله گیر ، انبر کلاغی و انبر قفلی از امکان تغییر سایز دهانه کارگیر برخوردار است. آچار فرانسه برای باز و بست پیچ و مهره ها با سایزهای مختلف بکار گرفته می شود و از سه قسمت اصلی تشکیل شده که عبارتند از بدنه آچار که فک ثابت آچار نیز روی آن متصل است ، فک متحرک و پیچ تنظیم. هنگام چرخاندن پیچ تنظیم فک متحرک بنابر جهت گردش پیچ تنظیم از فک ثابت دور یا نزدیک می شود و سایز دهانه کارگیر کوچک یا بزرگتر می گردد. آچار فرانسه یکی از ابزارهای اصلی هر جعبه ابزار یا کیف ابزار است  
یکی از مهمترین مشخصات آچار فرانسه جنس آلیاژ بدنه آن است که عمدتا از آلیاژهای فولادی با روش فورج (آهنگری گرم) ساخته می شود و بنابر کیفیت ساخت آن از آلیاژهای مقاوم تر یا ضعیف تر استفاده می شود و اصولا تفاوت قیمت آچار فرانسه ها نیز به کیفیت آلیاژ آن و البته تا مقداری به برند آن نیز مرتبط می شود. از مشخصات دیگر در آچار فرانسه عایق دار بودن یا بدون عایق (دسته فلزی) بودن دسته آن است و در مواردی که نیاز به آچار عایق و ایمن است از آچارهای با دسته عایق و روکشدار استفاده می شود که روکش دسته آن از پلیمرهای لاستیکی (rubber) ساخته می شود.
آچار فرانسه در سایزهای مختلفی وجود دارد که در واقع طول کل آچار در واحد اینچ (imperial system) می شود سایز آچار فرانسه. لازم به ذکر است در هنگام خرید آچار فرانسه می بایست به سایز کارگیر یا دهانه آن نیز توجه نمود و بر اساس سایز پیچ و مهره های مورد استفاده ، آچار فرانسه مناسب را انتخاب و خریداری نمایید و انواع آچار فرانسه ، و بهترین آچار فرانسه آمریکایی و بهترین قیمت آچار فرانسه بزرگ را با ارسال رایگان از ابزار مارکت خریداری نمایید. 

با تماس با ابزار مارکت میتوانید انواع آچار فرانسه آمریکایی را با بهترین قیمت آچار فرانسه آمریکایی انتخاب و خریداری نمایید با مشاهده عکس آچار فرانسه بهترین آچار فرانسه آمریکایی را تهیه نمایید. 
آچار فرانسه ایران پتک یکی از معتبرترین شرکت های تولید کننده ابزار ایرانی است که آچار فرانسه های بسیار با کیفیتی تولید میکند. از برندهای دیگر تولید کننده آچار فرانسه در بازار ایران میتوان به آچار فرانسه رونیکس ، آچار فرانسه تیل و از برندهای با کیفیت تایوانی می توان به آچار فرانسه جانزوی و آچار فرانسه فورس نیز اشاره کرد.
فروشگاه ابزار مارکت تلاش کرده مجوعه ایی از بهترین برندها و کیفیت ها را در کنار هم جمع کند تا انتخاب ، مقایسه و خرید انواع آچار فرانسه براحتی و با ارسال رایگان همراه با ضمانت اصالت و سلامت کالا و ضمانت بازگشت کالا برای شما همراه عزیز ابزار مارکت براحتی قابل انجام باشد.

ادامه مطلب بستن