فیلتر محصولات
بستن فیلتر

اره میزی Table saw: مشاوره تخصصی، خرید و قیمت اره میزی | ابزارمارکت

اره میزی

اره میزی کرون مدل CT15209
رنده سه کاره محک 180 میلی متر مدل HWM-03A
اره میزی آینهل مدل TE-TS2025UF
اره میزی آینهل BK315-400اره میزی آینهل BK315-400
اره میزی محک مدل TS-180اره میزی محک مدل TS-180
اره میزی محک مدل TS-254
اره میزی بوش مدل GTS 10 XCاره میزی بوش مدل GTS10XC
اره میزی آاگ مدل TS 250 K
اره میزی ماکیتا مدل MLT100
اره میزی 254 میلی متری 2000 وات متابو مدل TS 254اره میزی 254 میلی متری 2000 وات متابو مدل TS 254
اره میزی 216 میلی متری 1500 وات متابو مدل TS 216
اره میزی

اره از قدیمی ترین ابزار کار در صنایع مختلف به خصوص نجاری بوده است. این ابزار ساده و کارا با پیشرفت تکنولوژی به شکل ها و فرمت های مختلفی به بازار عرضه گردید. یکی از پر کاربردترین شکل های اره در صنایع چوب امروز اره میزی می‌باشد. اینکه شما بتوانید بدون نیاز به اندازه گیری های چند باره و به تنهایی برش هایی کاملا دقیق و دور از هرگونه خطایی بر روی قطعات مورد نظر خود ایجاد نمایید از تخصص های اره میزی می‌باشد.
با وجود صفحه های MDF و دیگر موارد مشابه وجود یک دستگاه اره میزی برای هر کارگاهی بسیار لازم شده است. امکان انجام برش هایی با دقت بسیار بالا و عمق های متفاوت به صورت مستقیم و بدون خطا یکی از توانایی های آن است. امکان برش به صورت زاویه دار ( فارسی بر ) و اجازه تغییر این زاویه در چپ و راست تا حدود تعیین شده توسط هر دستگاه یکی از بهترین قابلیت ها برای انجام کارهای زیبا در میان استادکاران صنایع چوب می‌شود.

تفاوت ها در انواع اره میزی

اولین عامل تفاوت میان این ابزار، تولید کنندگان هستند، برندهای فراوانی مانند آاگ، ماکیتا و متابو از تولید کنندگان اره میزی می‌باشند. میزان قدرت تولید شده در موتور اره میزی و سرعت چرخش تیغه جهت برش تمیز و دقیق یکی از آیتم های منحصر به فرد در هر دستگاه است. عمق برش قابل تنظیم با توجه به زاویه اعمال شده از دیگر موارد مهم و کاربردی می‌باشد. توانایی هایی مانند ترمز سریع برای جلوگیری از ادامه برش یا ایجاد قابلیت تنظیم ارتفاع برای اره میزی و همچنین وجود سیستم های دور کننده گرد و غبار برای آسایش بیشتر در زمان کار و همچنین قابلیت جابجایی آسان، مواردی هستند که در مدل ها و برندهای گوناگون به شیوه های خاص و استانداردهای آن شرکت برای اره میزی اعمال می‌شوند. اکنون شما می توانید با توجه به مشخصات فنی و توضیحات ارائه شده برای هر کدام از انواع اره میزی های موجود در سایت ابزار مارکت، اقدام به انتخاب و خرید اره میزی مورد نظر خود کنید.

ادامه مطلب بستن