کیف ابزار مناسب را چطور انتخاب کنیم؟

 
bag tool
 
 

در هر خانه ، کارگاه و یا خودرو ایی معمولا تعدادی ابزار دستی مانند آچار فرانسه ، پیچ گوشتی ، چکش ، انبردست و فازمتر و ... برای تعمیرات جزئی نگهداری میشود و برای نظم دهی و نگهداری مناسب این ابزارها نیاز به کیف ابزار یا جعبه ابزار است که از گم شدن، خراب شدن ، زنگ زدن آنها جلوگیری شود و هر زمان که نیاز به استفاده از این ابزارهای داشته باشید بتوانید در کمترین زمان به ابزارهای خود دسترسی داشته باشید.

 

smal bag


کیف ابزار درانواع و تنوع بسیار گسترده ایی در بازار وجود دارد و تقریبا برای هر شغل و نوع کاری کیف ابزار مخصوص آن طراحی و تولید شده است. در ادامه برخی از انواع این کیف ابزارها را باهم بررسی خواهیم کرد

 

dewalt

 


کیف ابزار کمری

 
leathet
 
 

استادکاران ، تکنسین ها و حتی هنرمندانی که نیاز به حمل تعدادی ابزار دارند و برای انجام کار دائماَ مجبور به استفاده و تعویض ابزارهای خود هستند بهترین گزینه کیف ابزار کمری است که میتوانند تعداد زیادی ابزار را به کیف کمری ابزار خود متصل کنند، به آن نصب کنند و در داخل آن قرار دهند و در سریع ترین حالت ممکن به ابزارهای خود دسترسی داشته باشند. کیف ابزار کمری نیز نسبت به تعداد ابزاری که داخل آن قرار میگیرد یا نوع جنس آن متفاوت است و ممکن است کیف ابزار کمری برزنتی باشد یا کیف ابزار کمری چرمی یا کیف های کمری از جنس های دیگر.

 

1111


جلیقه ابزار یا جلیقه کار 

یکی دیگر از انواع وسایل ساماندهی ابزار هنگام کار جلیقه کار یا جلیقه ابزار است که نسبت به کیف کمری بسیار جادار تر است و ابزارهای بیشتری با حجم و وزن های مختلف در آن قرار میگیرد و هنگام کار به دلیل تقسیم وزن کامل روی تمام بدن کاربر کمتر احساس خستگی میکند و میتواند مدت زمان بیشتری را با جلیقه ابزار به کار بپردازد و احساس خستگی نکند. جلیقه ابزار نیز در طرح ها و انواع متفاوتی وجود دارند و با جنس های مختلفی تولید میشوند و به نسبت هزینه و نوع کار میتوان جلیقه کار مناسب را انتخاب و خریداری نمود.

 

ronix

 


کیف ابزار کوله پشتی

 
milwakee 3
 
 

کوله پشتی را هم میتوان به عنوان کیف ابزار استفاده کرد و البته کیف ابزارهای مخصوص ابزار نیز وجود دارند که برای استفاده به عنوان کیف ابزار طراحی شده اند و برای حمل و نقل ابزار از آن استفاده میکنند ولی هنگام کار مانند جلیقه ابزار یا کیف ابزار کمری نمیتوان از آنها استفاده کرد و صرفا جهت حمل و نقل ابزار مانند جعبه ابزار یا کیف ابزار طراحی شده است و البته از جعبه ابزار و کیف ابزار بسیار راحت تر و برای حمل و نقل ابزار مناسب تر است و در فواصل طولانی کاربر را خسته نمیکند.

 

milwakee 2

 

یکی از برترین تولید کننده گان ابزار های صنعتی و البته انواع کیف ابزار و کوله ابزار برند بزرگ و معتبر میلواکی است که یکی از بهترین کوله ابزارهای موجود در بازار را تولید و عرضه میکند که در ابزار مارکت فروشگاه اینترنتی ابزار میتوانید کوله ابزار میلواکی را با ارسال رایگان به سراسر ایران و تخفیف ویژه به صورت آنلاین خریداری نموده و دریافت نمایید. 

 

milwakee


کیف ابزار

 

کیف ابزارها نیز تنوع بسیار گسترده ایی دارند. انواع کیف ابزار کوچک، کیف ابزار بزرگ با توجه به تعداد و حجم ابزارهای مورد استفاده وجود دارند و البته باید توجه داشت که کیف ابزار باید کاملا متناسب با تعداد ابزارها، وزن و حجم آنها باشد و یا با توجه به نوع استفاده از ابزارهای موجود کیف ابزار مناسب را انتخاب کنیم. به عنوان مثال کیف ابزار خودرو که میتوان ابزارهای مورد استفاده در تعمیرات جزئی خودرو را درون آن قرار داد نیز به کیف ابزار مناسب خودرو است و به کیف ابزار ماشین نیز معروف است. که هم بتواند تمام ابزارها را در خود جای دهد و در عین حال حجم زیادی را از صندوق خودرو اشغال نکند و هم از کیفیت مناسبی برخوردار باشد تا در طول زمان خراب نشود. از بهترین انواع کیف ابزار مناسب برای خودرو میتوان به کیف ابزار رونیکس، کیف ابزار زارا و کیف ابزار لایت اشاره کرد.

 

festool


یکی دیگر از انواع کیف ابزار که بنا بر کاربرد آن نامگداری شده است کیف ابزار مهندسی است که به نسبت حجم کوچکتری دارد و از ظاهر بهتری برخوردار است و برای تعداد محدودی ابزار کوچک و دستی طراحی شده است. لازم به ذکر کیف ابزار مهندسی صرفا کیف ابزار مخصوصی نیست و میتوان به هر کیف ابزار کوچک و کم حجمی نام کیف ابزار مهندسی داد

 

ken5932850k


کیف ابزار برق یا کیف ابزار الکترونیک هم به نسبت تعداد جیب یا فضای طراحی شده ی آن میتواند برای استفاده در برق کاری بکار برده شود و فقط به دلیل استفاده دارا بودن تعداد زیادی جیب و فضای قرار دادن قطعات الکترونیکی و برقی مناسب باشد.
در این بین تعدادی از شرکت های تولیدی ابزارهای دستی کیف ابزارهایی را به بازار عرضه کرده اند که بهمراه ابزارهای مورد نیاز شغل های مختلف در آن قرار داده شده است که از این بین میتوان به کیف ابزار رونیکس که کلیه ابزارهای مورد نیاز را در خود دارد یا کیف ابزار تعمیرات موبایل، کیف ابزار تعمیرات وسایل الکترونیکی.

 

human


کیف ابزار گزینه بسیار مناسبی برای قرار دادن انواع آچار و ابزار است و به نسبت فضای و نوع استفاده از انواع کیف آچار و کیف ابزار در مواردی بهتر از انواع جعبه ابزار نیز باشد و کاربران با توجه به سلیقه خود میتوانند از کیف ابزار به عنوان وسیله نگهداری از ابزارهای خود استفاده کنند.
در بین کیف ابزار های موجود در بازار شما میتوانید کیف ابزارهایی را انتخاب کنید که مجموعه ایی ابزارهای مناسب را در داخل آن قرار داد.

 

p 1000724888


ابزار مارکت فروشگاه تخصصی ابزار آلات است که مجموعه ی گسترده ایی از انواع کیف ابزار و جعبه ابزار را در سایت کیف ابزار خود ارائه میکند شما میتوانید برای ملاحظه انواع کیف ابزار و جعبه ابزار به سایت ابزار مارکت مراجعه نمایید و بهترین کیف ابزارهای موجود در بازار را ملاحظه نمایید و با بهترین قیمت انواع محصولات را خریداری نمایید. بهترین کیف ابزارهای موجود در بازار برندهای تولید کننده ایرانی هستند که کیف ابزارهای بسیار با کیفیتی تولید و به بازار عرضه میدارند. 

 

کیف ابزار کامل رونیکس همراه با ابزار و وسایل کامل

 

RONIX RH 9101 1

 

 

 

نظر (0)

مجموع امتیاز 0 از 5 بر اساس 0 نظر
نظری درج نشده است، اولین نفر باشید که نظر می دهید

نظر خود را بگذارید

میتوانید نظر خود را به عنوان میهمان بنویسید ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید
Attachments (0 / 3)
Share Your Location