خرید های بالای 150 هزار تومان به سراسر کشور رایگان خواهد بود.

خرید های کمتر از 150 هزار تومان بر اساس تعرفه تی پی ایکس و باربری با توجه به مسافت و حجم و وزن محصول متفاوت بوده و بعهده خریدار می باشد.

 

ارسال کالا از طریق پیک موتوری

ارسال کالا از طریق پیک موتوری فقط مخصوص شهر تهران می باشد و خریدار در هر کجای شهر تهران برای خریدهای کمتر از 150 هزار تومان تنها با پرداخت 10 هزار تومان می تواند کالاهای خود را تحویل بگیرد.

 

ارسال کالا از طریق تی پی ایکس

تی پی ایکس به مقصد تمامی مراکز استان ها ارسال مستقیم دارد. سفارش هایی که در محدوده بافت شهری در شهرهای دارای دفتر نمایندگی قرار دارند، در منزل تحویل داده می‌شوند و تی پی ایکس برای رساندن آنها، هزینه اضافی دریافت نمی‌کند.
مشتریانی که آدرس‌ آنها در خارج از بافت شهری، شهر مقصد قرار دارد، می‌توانند برای دریافت سفارش خود با شرایط توافقی اقدام کنند.
پس از پردازش سفارش و تحویل آن به تی پی ایکس، پس از آن زمان ارسال در بیش از 80 شهر که تک مسیره هستند به طور معمول بین 1 تا 3 روز کاری است.
سرویس‌دهی تی پی ایکس در شهرهایی که دو مسیره یا راه دور هستند، معمولاً بین 3 تا 5 روز کاری انجام می‌شود.

 

ارسال کالا از طریق باربری

ارسال کالا از طریق باربری در صورتی که تمایل به دریافت کالای خود از طریق باربری داشته باشید با هماهنگی با دفتر فروش، امکان دریافت در باربری محل مورد نظرتان نیز مقدور می باشد. (فقط اجناسی که در یک کارتن متوسط قرار می گیرد را می توان از طریق باربری حمل نمود چون باربری بسته های کوچک را قبول نمی کند)